Wpis z mikrobloga

Macie jakieś sposoby, żeby znaleźć rzeczywiście oryginał w necie? Na allegro pełno aukcji, typy o nickach xiangping201 i na pewno sprzedają oryginały -.- a allegro ma to w dupie
@allegro_pl nie zmieniajcie sie, zgłosiłem i tak macie na to wylane xD

szukam jedynek albo dwójek pro - posiada ktoś może na sprzedaż albo poleci gdzie oprócz mediamarkt/mediaexpert/neonet można kupić legitne i w miare rozsądnej cenie? bo mediaexpert ma za 999 ale to 1gen pro
#airpods
  • 7
@heracinsky: Obserwuj ogłoszenia na OLX. Oczywiście zdecydowana większość to podroby ale da się znaleść legitne ogłoszenie. Najlepiej brać takie z możliwością przesyłki OLX do paczkomatu żeby mieć możliwośc sprawdzenia czy dostałeś oryginały czy szmelc z Chin. Ja cierpliwie wyczekalem i dorwałem nowki gen 2 za 900. Sklepowa cena jest chora.
@heracinsky: Idzie odróżnić. Jak będziesz potrzebował pomocy to mogę Ci napisać dokładne sposoby na sprawdzenie legitnosci airpodsów. Ofc jak będziesz mieć je wyjęte z pudełka. Zapomnij o numerze seryjnym który można rzekomo sprawdzić na stronie Apple. A co do odsyłania - masz chyba 24h na sprawdzenie zawartości i przez ten czas kasa nie wpływa na konto sprzedającego wiec możesz bez problemu zwrócić