Wpis z mikrobloga

@PBuzz Nie wyobrażam sobie pracować teraz inaczej niż celować przy pomocy ekranu, znacznie precyzyjniej i szybciej. W przypadku osnowy zrobionej na tarczkach siadasz sobie na kufrze i się wcinasz
@DragovEU: Chyba trzeba będzie wziąć na testy. Używasz z TSC7? Są lagi obrazu na ekranie? Celuje się strzałkami na ekranie czy można dżojstikiem? Jak z wyszukiwaniem lustra? No i czy to prawda, że trzyma 4h na baterii? Sory za listę pytań, ale muszę wymyślić jakiś cel zakupowy na ten rok :D
@PBuzz a nie ma problemu, bardzo chętnie na wszystkie odpowiem z perspektywy użytkownika a nie handlowca. To po kolei:

Z tego co wiem SX12 działa tylko na TSC7, żaden inny kontroler się z nim nie połączy.

Czy są lagi? To zależy i mówiąc szczerze nie wiem od czego, jak to coś zaboli to zacznie lagować i odprawiać swoje rytuały ale przeważnie przełączenie z wi-fi na radio i z powrotem na wi-fi załatwia
@DragovEU: Na serii S to można 2 dni na jednej baterii ciągnąć. SXy chyba działają jeszcze z tabletami, ale TSC7 to mój ulubieniec. Tyczycie coś tym sprzętem czy tylko skanowanie i inwentaryzacje?
@PBuzz paaanie, wszystko jak leci, tyczenie nim, zwłaszcza w zamkniętych konstrukcjach jak tunel to bajka, wszystko można zrobić bezlustrowo. Trimble zrobił kawał dobrej roboty z tym zielonym laserem w SX12