Wpis z mikrobloga

Marcin słuchaj mnie, Ty mówisz o ochronie swojego dziecka, rodziny, przed Zwierzyńskimi.
A wiesz kto najbardziej skrzywdził Twoje dziecko?
Właśnie Ty.
Znany jesteś z patologii i niskiego poziomu inteligencji, który stanowił rozrywkę dla nas. Byłeś naszym błaznem
Dla dobra ludzkości nie powinieneś się rozmnażać, ale wiadomo, wpadka i młody jest.
Tata który mając możliwości, rozwalił pieniądze na gówno, którym chciał się dowartościować bo ma kompleks biedaka.
Specjalnie dla Twojwgo syna zrobiłem kolarz z jego tatą. By wiedział z czego jest znany. To kropla w morzu, ale niech zobaczy Tibijskiego wojownika z stalową psychiką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BYŁBYŚ DUMNY Z TAKIEGO TATY???
#famemma
Bannana_boy - Marcin słuchaj mnie, Ty mówisz o ochronie swojego dziecka, rodziny, prz...

źródło: comment_1673654763XNsheWMUfRXoJVCvtSykNo.jpg

Pobierz
  • 7
@Bannana_boy: typ siedzący i żebrzący na strimie z niemowlakiem mówi coś o ochronie rodziny ja #!$%@?. Taka mentalna patologia powinna mieć zakaz rozmnażania żeby to się nie rozprzestrzeniało jak chwasty na łące
@pawel_je: lubię podsumowywać ludzi i sprowadzać ich na ziemię, nie wiem czemu tak mam xD nie lubię hipokrytow. Chłop udaje lepszego od innych a chyba zapomniał kim jest. Bawi mnie to że oni wszyscy obserwują wykop i się przejmują tym naszym pisaniem. Boxdel aż konto usunąć musiał tak miał psyche #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°) na mnie się nie da zarobić, a do frajera daleka droga.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bannana_boy: wszyscy Ci influencerzy to fałszywe dzifki, to czym się tutaj dziwić. Pieniądze zmieniają ludzi, a zwłaszcza tych z małym ilorazem inteligencji. Mimo wszystko nie powinieneś atakować osób z rodziny nikogo, nie ważne kim jest.
@pawel_je: ale to on robi tarcze z dziecka tak jak nitro. Nikt nie ocenia młodego bo po prostu go szkoda, nie ma się wpływu na starych. Wątpię że sam jego syn powiedział to taty, żeby wyciągać go przed kamerę i na nim wyłudzić donejty. Nie mam zamiaru obrażać jego syna ani jego kobiety, chociaż to Marcin pcha ich w interent i naraża na opinie innych ludzi.
Mój wpis typowy żeby sprawdzić