Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@color36:

@Ficu: warto w to kupić? Bo to jest koszt 50euro około. Jak wrażenia z tej gry, da się coś ciekawego nauczyć poprzez granie? Bo chciałbym zainteresować parę osób ekonomia poprzez zabawę, oczywiście osoby ze znajomością języka angielskiego bo chyba ta gra po angielsku jest.

Wiem też ze na rynek wejdzie gra ekonomiczna Daniela Piesto.
  • Odpowiedz
@Niczyji: nie wiem w jaki dokładnie CashFlow grałem: albo w 101 albo w 202.

Gra jest ciekawa, uczy innego patrzenia na zarabianie aktywne oraz pasywne. Dużo uproszczeń. Moim zdaniem coś dla początkujących w temacie. Ja korzystałem z wersji po polsku, gdzie dołączone były również płyty DVD z przetłumaczonymi filmami.

Ogólnie nie polecam, myślałem, że będzie to coś bardziej rozbudowane. Jak dla mnie za dużo szumu, a za mało treści.
  • Odpowiedz
@Niczyji: j.w. z tym, że chyba lepiej kupić Monopoly, więcej zabawy, no ale grałem tylko raz i wrażenia było "okej, ale w sumie to nic nowego czego bym nie znał wcześniej." Nie wiem czy wiesz, ale dla mnie Kiyosaki to szemrany guru i chłop praktycznie zrobił sobie dobry pr a teraz zarabia na książkach/grac i seminariach o tym jak zdobyć #bogactwo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ficu: prawda, masz rację dlatego tak pisze, to jest dla spranych mózgów z mlmu, poza tym jego książka mi wcale nie podpasowala.

OK to poczekam na grę od Daniela Piesto

@color36: ok to nawet nie ma sensu tego kupować. Dziękuję chłopaki za opinie :)!
  • Odpowiedz