Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sam nie wierze, ze tu pytam o pomoc, ale czuje ze nie umiem sie normalnie zachowac xD Jestem tym slynnym #programista15k (w sumie to czasem wiecej a czasem mniej, zyje na kontraktach). Od dwoch lat mam dziewczyne, jestesmy szczesliwi, czasem jakies spiny, ale ogolnie bym powiedzial dobry zwiazek. Ona skończyla prawo (HE HE), ale nie robila zadnej aplikacji siedzi w korpo w dziale prawnym zarabia na trzy razy mniej ode mnie. I trzy miesiace temu powiedziala, ze ma tego dosc, ze chce wspolny cel (zbudowanie domu) i chce tez do niego dążyć i chce zostac programista. NO SPOKO. No i spoko postanowilem raz w tygodniu dawac jej lekcje. W miedzy czasie jej kolezanka stwierdzila ze tez by chciala (kolezanka po uwaga TURYSTYCE, ktora pracuje w recepcji). No i tych lekcji bylo lacznie 10, bo swieta, perypetii tez bylo kilka dziwnych, bo ta kolezanka zobowiazala sie ze bedzie w zamian pilnowac mojego psa jak wyjedziemy i #!$%@? zrobiła, ale to na inna w ogole historie. DO RZECZY: moja dziewczyna tego totalnie nie kuma. Naprawde. Pomysły ma tak idiotyczne, myslenie tak nie logiczne, tak abstrakcyjne i niemozliwe do zrealizowania, ze nie wiem co mam z tym zrobic. Z drugiej strony ta jej kolezanka radzi sobie zaskakujaco dobrze, co chwila sie nie skupia na tym co mowie i np. kreci tiktoka xD jprdl serio mam wtedy ochote ja #!$%@?, ale potem normalnie wie co zrobic i ogarnia. Za to moja dziewczyna siedzi wpatrzona w swojego maka moj ekran- rzucony rzutnikiem na sciane i nie wie co sie dzieje. (Dla wtajemniczonych, jestem fullstackiem, ale zaczelem z nimi od fronta js, html+css i robily przez ten czas stronke typu blog, pozniej kalkulator- ja tak zaczynalem). Ta stronka to jeszcze. Ale ten kalkulator? Jak sie zaczely takie problemy jak ze kalkulator oba operatory zapamietuje jak sie je kliknie, a powinien jeden, to ona totalnie nie rozumiala dlaczego, musiala sobie brac fizyczny kalkulator i na niego klikac zeby w ogole rozumiec co sie dzieje. #logikarozowychpaskow

I tu dochodzimy do meritum. Totalnie nie wiem co dalej. Nie widze sensu prowadzenia dla niej dalej tych lekcji. Co wiecej, zaczelem na nia inaczej patrzec. Analizowac wszystko co ona robi np. jak nielogicznie wsadza miski do szafek, jak uklada buty ze cieknie z nich woda. I normalnie przestala mi sie podobac. Nie moge zniesc, ze jest glupia. Nie wiem xD #!$%@? mam normalny zwiazek sie powinienem niby cieszyc, ale jak sobie pomysle, ze moze po prostu tego nie widzialem wczesniej, bo bylem zakochany?

Czy to ze mna jest problem czy wy byscie chcieli byc z kims kto jest wyraznie glupszy?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bfd8c0cdab2baf82041488
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mądrość nie jest jednowymiarowa
to, że ktoś nie analizuje wszystkiego i nie optymalizuje życia bez przerwy nie czyni z niego idioty.
mówię to ja - analityk skrajnie wąskiej specjalności :P
  • Odpowiedz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania

Jeżeli chodzi o związek... Pomysl czy dobrze ci się spędza z nią czas, czy jest miła, czy bycie z nią i te jej głupotki nie sprawiają że odechciewa ci się żyć... Bo głupią możesz też mieć młodszą i z ładniejszą z fajniejszymi cyckami (co cię tam kręci)

A jeżeli chodzi o to że przeszkadza ci jej głupota to... Zwyczajnie opadły ci klapki z oczu xD zwykle się to dzieje gdzieś po
  • Odpowiedz
@siona: jest różnica między optymalizacją, a brakiem myślenia w codziennym życiu i np. ładowaniem zmywarki zaczynając od frontu. Wyobraź sobie że teraz OP musiałby spędzić całe życie z taką prostą dziewczyną i będzie musiał oglądać i wysłuchiwać jej wszystkich bezsensownych decyzji. Ja bym nie wytrzymał.

@AnonimoweMirkoWyznania: zastanawia mnie jak od dwóch lat w ogóle nie zauważyłeś tej różnicy poziomów? nigdy nie rozmawialiście? przecież to dość szybko wychodzi czy nadaje się
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że teraz OP musiałby spędzić całe życie z taką prostą dziewczyną i będzie musiał oglądać i wysłuchiwać jej wszystkich bezsensownych decyzji. Ja bym nie wytrzymał.


@czescmampytanie: tjaaaaaaaaa
i tak potem wszystko analizujecie?
ale jak już znajdziesz tą idealnie analizującą nie masz wrażenia, że może w tobie wyanalizować coś co cię zdyskwalifikuje po tym jak się 5 lat angażowałeś?

nie ma rzeczy a tym bardziej ludzi idealnych! to tylko kwestia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: brawo, odkryłeś, że przeciętni ludzie mają IQ na poziomie 100 czyli nie potrafią skojarzyć, przeanalizować i zrozumieć minimalnie bardziej złozonych kwestii niż krojenie chleba nożem.

Odkryłeś też, że różowe w dużej mierze są nielogiczne, nieracjonalne i nie potrafią myśleć w ten sposób, a sposób w jaki funkcjonują w życiu polega głównie na intuicyjnym brnięciu dalej dzień po dniu.

Witamy w świecie dorosłych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt nie jest idealny
Ja mam krzywe zęby
Mało zarabiam
Mam debet
Czasem śmierdzę
Jestem nie perfekcyjny
Trochę syfiarz ze mnie
Nie mam modnych ciuchów
Dużo bekam

A i tak mam dziewczynę która mnie akceptuje. Nie ma ludzi idealnych jak się będziesz skupiał na wadach to tylko te będziesz widział. Było Ci dobrze to będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam jestem bożego że don’t try and save what cannot be saved, a twoja opinia o niej już raczej cannot be saved, będziesz się coraz bardziej irytował tylko. raczej nie jej wina, bo ludzie są różni i mógłbym teraz #!$%@? prześmiewczym WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY, ale no masz #!$%@? podejście, nad którym warto by było popracować, ale raczej w samotności. szkoda laski żeby siedziała z tobą jak w ukryciu
  • Odpowiedz
ZaspanaAlpaka: Odpowiedz sobie na pytanie czy ona w pracy, w życiu jest generalnie ogarniętą, inteligentną, dojrzałą mentalnie osobą, czy zachowuje się racjonalnie, czy można z nią o czymś merytorycznym porozmawiać, jak zachowuje się w trudnych sytuacjach, itd. Myślę że po 2 latach bycia z kimś jesteś już w stanie stwierdzić czy ma olej w głowie czy nie. Pytanie dlaczego nie rozwija się w swojej dziedzinie - stwierdziła że to nie to
  • Odpowiedz
Powiem tak, musiusz sobie odpowiedzieć na jedno, zajebiscie proste pytanie. Dam swój przykład. Przed ślubem ważyłem 80kg. Teraz po ślubie ważę 100kg. Sąm nie wiem czy przed ślubem byłem zakochany czy poprostu głodny.
  • Odpowiedz