Wpis z mikrobloga

Apropo #wojna #ukraina #rosja i logiki ludzi

Wybory parlamentarne 2019 w Polsce: województwo podlaskie, świętokrzyskie, czy podkarpackie głosuje na PiS. Na wykopie każdego dnia porównywanie tych ludzi do bydła, w gorących mapy dzielące Polske na dwa kraje, postulaty, aby te województwa oddać Rosji lub Białorusi

Wybory parlamentarne 2019 na Ukrainie: prorosyjska partia Opozycyjna Platforma – Za Życie dostaje 11,67% głosów, najwięcej na wschodnich terenach, gdzie poparcie oscyluje wokół 50%. Mapy dzielące Ukraine są onucowskie, postulaty aby oddać te tereny Rosji są onucowskie, a ludzie którzy siłą chcą zmienić wole tamtejszych ludzi nazywa się bohaterami

Także dla wszystkich zaślepionych polityką i różnymi ideologiami mam prosty przekaz. Jest takie powiedzenie: uważaj bo życzenia czasami się spełniają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Mapa jak rozkładało się poparcie dla Opozycyjnej Platformy - Za Życie na Ukrainie. Źródło: Wikipedia.
źródło: comment_1673608035QNuShMy5qbTQoNS7MI2bVD.jpg
  • 57
Wytrzyj pianę z pyska bo nie rozumiem co chcesz powiedzieć. Ja mówię o tym, że prorosyjska partia miała ponad 50% poparcie w niektórych regionach wschodnich, a Ty mi o wyborach innych bo prezydenckich i jeszcze w skali krajowej.


@dnO_Oceanu: Co to ma #!$%@? do rzeczy? System na Ukrainie jest prezydencki ćwoku. Idź se pomaluj dostaniesz 500$ podobno szukają takich jak ty.
źródło: comment_1673631160TQ2YWDR9yoSmXzMvkgjIE7.jpg
@RedTiger: Nie wiem co na Ukrainie mówiono o Zelenskim ale w polskich mediach pisano że to marionetka prorosyjskiego oligarchy Kołomojskiego (grał w serialu który Kolomojski sponsorował). Sam rozmawiałem z Ukrainką która mieszkała w regionie oznaczonym na mapie na pomarańczowo i bała się że Zelenski będzie prorosyjski. Zobacz np to: https://wnet.fm/2019/11/19/bobolowicz-zelenski-jest-produktem-kolomojskiego-zostal-wylansowany-przez-jego-media/
@DrCieplak: No dobra tylko ze we wszelkich komentarzach na wyborczych, onetach, fb itd to piszą rzesze botów, których nie sposób zweryfikować. Na wykopie chociażby możesz sprawdzić historie postów i komentarzy i zweryfikować czy to zielonka, czy młody agitator czy ktoś jednorazowo troluje