Wpis z mikrobloga

Apropo #wojna #ukraina #rosja i logiki ludzi

Wybory parlamentarne 2019 w Polsce: województwo podlaskie, świętokrzyskie, czy podkarpackie głosuje na PiS. Na wykopie każdego dnia porównywanie tych ludzi do bydła, w gorących mapy dzielące Polske na dwa kraje, postulaty, aby te województwa oddać Rosji lub Białorusi

Wybory parlamentarne 2019 na Ukrainie: prorosyjska partia Opozycyjna Platforma – Za Życie dostaje 11,67% głosów, najwięcej na wschodnich terenach, gdzie poparcie oscyluje wokół 50%. Mapy dzielące Ukraine są onucowskie, postulaty aby oddać te tereny Rosji są onucowskie, a ludzie którzy siłą chcą zmienić wole tamtejszych ludzi nazywa się bohaterami

Także dla wszystkich zaślepionych polityką i różnymi ideologiami mam prosty przekaz. Jest takie powiedzenie: uważaj bo życzenia czasami się spełniają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Mapa jak rozkładało się poparcie dla Opozycyjnej Platformy - Za Życie na Ukrainie. Źródło: Wikipedia.
Pobierz d.....u - Apropo #wojna #ukraina #rosja i logiki ludzi

Wybory parlamentarne 2019 w P...
źródło: comment_1673608035QNuShMy5qbTQoNS7MI2bVD.jpg
  • 57
ludzie którzy siłą chcą zmienić wole tamtejszych ludzi nazywa się bohaterami


@dnO_Oceanu: Ludzie w tych wyborach 2019 głosowali za przyłączeniem do Rosji? Ciekawe.
@mango2018

pierdo...isz wać pan. Nic takiego się nie dzieje i nie wiem po co tak kłamiesz.


Nie ma to dnia bez tego o czym pisałem. Ale to wasza taktyka zawsze zaczynać zdanie od "nikt nigdy nie mówił...".
@iglawcewce

ktoś kto ma ciotkę w biełgorodzie i rosja jest mu bliska niekoniecznie musi chcieć by czołgi przyniosły mu ruski mir


Prawda. Potępiam ruski mir. Wskazuję na logikę wykopków. W 2019 chcieli oddać Rosji kilka województw tak mają łby sprane. Dziś ktoś o tym im przypomniał i mają zwarcie w mózgu.
@dnO_Oceanu: > Nie ma to dnia bez tego o czym pisałem. Ale to wasza taktyka zawsze zaczynać zdanie od "nikt nigdy nie mówił...".

inb4 to oczywista zarzutka, ale każdy kto mieszka w Polsce dłużej niż rok, potrafi zrozumieć że nikt tak naprawdę nigdy nie chciał oddać Ukrainie Podkarpacia lol, poza tym "nie ma to dnia" xd jesteś osiemnastowiecznym poetą czy po prostu słabo znasz polski?

@JPRW: A dano im taką szanse głosowania? Bo od lat się o tym mówiło ze wschod czuje się Rosjanami i oczywiście Kijów nic z tym nie zrobił.
A dano im taką szanse głosowania? Bo od lat się o tym mówiło ze wschod czuje się Rosjanami i oczywiście Kijów nic z tym nie zrobił.


@Mathas: XD Ja się czuję Katarczykiem, żądam prawa do referendum nt. przyłączenia do Kataru.
@JPRW: Nie udawaj głupszego niż jesteś. Różnica jest taka ze tamci ludzie maja prawo czuć się Rosjanami, tak jak ich dziadowie którzy mieszkali na tych ziemiach.
Wybory parlamentarne 2019 na Ukrainie: prorosyjska partia Opozycyjna Platforma – Za Życie dostaje 11,67% głosów, najwięcej na wschodnich terenach, gdzie poparcie oscyluje wokół 50%. Mapy dzielące Ukraine są onucowskie, postulaty aby oddać te tereny Rosji są onucowskie, a ludzie którzy siłą chcą zmienić wole tamtejszych ludzi nazywa się bohaterami


@dnO_Oceanu: który punkt programu wyborczego OPZŻ mówił o oderwaniu tych ziem i przyłączeniu do Rosji?
@slavkowsky

nie o to jest ta wojna a ty bohaterów próbujesz zdegradować do oprawców. Robisz #!$%@?ę z logiki, onuco


Bohaterzy to są w Kijowie. Tam to są najeźdźcy. W Donieckiej i Ługańskkej Republice Ludowej armia się sama formowała z miejscowej ludności. Dopiero w 2021 zrobiło się gówno. Tym ludziom powinno się pozwolić odejść do Rosji i tyle. Nie byłoby wtedy wojny. Skoro mieli możliwość i wybrali Rosje to zachód nie powinien się
@Mathas: No i super, niech się czują. A jak chcą mieszkać w Rosji to spakować walizkę, na dworzec i do pociągu.

Masz w Polsce miejsca i regiony, gdzie od pokoleń żyje mniejszość niemiecka, litewska, białoruska. Czemu to opresyjne państwo polskie nigdy tym biednym ludziom spod Opola, z Puńska czy Hajnówki nie pozwoliło zagłosować do jakiego państwa ma należeć ich miejscowość?