Wpis z mikrobloga

@Sylwester_Zwalon: dla mnie Seksmisja i Kingsajz są tym, co dla młodszych pokoleń Chłopaki nie płaczą, a i tak je lubię oglądać. Od kiedy w kinematografii ocenia się film przez pryzmat epoki? W takim razie w ogóle nie powinienem oglądać starych komedii jak "Arszenik i stare koronki" (jeszcze film czarnobiały), który do tej pory mnie bawi, a aktorsko to majstersztyk.
Asterixa i Obelixa też nie oglądaj, bo nie skumasz, o co chodzi
@Mar3czek: a to, że humor się starzeje to stanowi jakąś barierę nie do pokonania? Spójrz na popularność seriali MASH, Allo Allo i wielu innych, gdzie humor jest całkowicie inny niż obecnie, a seriale te są wciąż popularne i nie tylko wśród "boomerów".
@Sylwester_Zwalon: Poranek kojota, Chłopaki nie płaczą polecam jak nie widziałeś - humor w miarę uniwersalny, a przynajmniej będziesz wiedział skąd pochodzi wiele cytatów obecnych w jezyku potocznym. Killera
@jestemjakijestem1212

a to, że humor się starzeje to stanowi jakąś barierę nie do pokonania?


Nie, ale może psuć osbiór. Masz bardzo zero-jedynkowy tok myślenia. Inny typ humoru nie znaczy przestarzały.

@Sylwester_Zwalon ja jestem 2002 rocznik i te, co wymieniłeś lubię, ale taki Miś, czy Seksmisja już mnie kompletnie nie bawiły