Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wgl dziala wam liga na 240 fps?

Jak zmienie z 144 na 240 fps to mi ścina gra, ale to nie ścinanie obrazu, bo mam G sync comp + ELMB SYNC tylko normlanie model postaci laguje jak sie poruszam. Szczeholnie jak robie male kroki i Auto Atack Click Move (Only) lub wciskam S i jeszcze to lacze z Z-V (F1-F4)

Ktos eksplorowal ten temat? Mam połączenie Intel i NVIDIA wiec nie powinno być problemu ze sterownikami itp

Nie zeby to duzo zmienilo w mojej checi gry, bo nie mozna traktowac jej powaznie poki nie usuna duo z soloq itp. Ale moze minimalna ochota na wlaczenie powstanie jak przynajmniej mechanicznie bedzie mozna grac normalnie i gra nie bedzie mi rzucac klod pod nogi

#leagueoflegends
  • 8
Daj spokój przeciez to small indy company pracują nad ta grą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio u mnie 300 śmiga, pytanie czy Twoj monitor ma oficjalny g sync a nie "ukryty"
@RapIArbuzy: znaczy z tym gsync jest tak, ze ten monitor musi byc umieszczony na stronie nVidia o ile pamietam, natomiast jesli faktycznie nie upatrujesz problemu w g sync, to nie wiem czy jestem Ci w stanie pomóc, skoro to tylko postac to serio nie wiem... byc moze spaghetti code nie ogarnia, moze sterownik cos #!$%@? w lolu, u mnie bez gsyncu (lece na radkach) tak jak pisalem przy 300fps na hard
masz włączoną synchronizacje pionową?


@SEBZER: nie pamietam. mozliwe ze nie, bo nie widze zwiazku.

@NewBlueSky: a twój monitor obsługuje tyle fps?

https://www.asus.com/pl/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg259qm/techspec/


@NewBlueSky:Obsluguje 240 fps na G-SYNC Comp(Free Sync Premium?) lub do 280 fps ujiak sie wlaczy jakiegos boosta czegos tam.

problemem nie jest ogólny klatkarz. Tylko ze wybrane elementy laguja, np modele postaci, w zasadzie to moj model, postacie wrogow chyba ruszaja sie normalnie.

Dla mnie to wyglada
@NewBlueSky: Kiedyś miałem podobną sytuację w minecrafcie przy odblokowanych fps powyżej 60. Musiałem wiele godzin researchu poświęcić i drugie tyle na majstrowanie w przeróżnych ustawieniach żeby w końcu znaleźć filmik na youtube gdzie jakiś dzieciak bez mutacji pokazuje jak jedno ustawienie w tym programie do karty graficznej od nividia to powoduje. Nie wiem czy u cb też zadziała,
Piszę z pamięcie a tobyło lata temu ale spróbuj:
ppm na ikonke nvidi
@NewBlueSky: Też tak mam. Komputer to Intel + Radeon monitor 165Hz. Powyżej 144 fps cała gra działa płynnie tylko mój champion tak "skacze, znika" na ułamki sekundy cały czas. Na odblokowanych fps mam około 600 fps i wtedy jest najgorzej. Zablokowałem na 144 fps i działa ok ale niesmak pozostał. 13 lat i gra dalej w becie.