Wpis z mikrobloga

@Rad-X: Widocznie tatuś za darmo ostatnio się nie pojawił u Kuby:) To promowanie tekiej gówno-muzyki w tym radiu to jest przesada..Może myśla ze skoro ludzie słuchają tego dla nich i ich ego to mogą #!$%@? głupoty, puszczać #!$%@?ą muzyke i wszystko zostanie im wybaczone.
  • Odpowiedz
@Piaseczyniak: ja tam słucham radia w dość "klasyczny" sposób bo mam głośniki chromecast we wszystkich pomieszczeniach a niestety 357 nie ma opcji żeby puścić podcast w ten sposób i o to jestem zły cały czas!
  • Odpowiedz
wywalili Bartosiewicz z pasma


@Rad-X: o nie, moja Edzia kochana, tyle przeszła przez chorobę
a ci inni prowadzący tylko #!$%@?ą w kółko: patroni to, patroni tamto
to radio samo sie zdeklasuje, idea radia upada na rzecz gotowki
niech sobie zrobią audycję kodowaną przy niedzieli do rosołu, bedą sie tam ślinić i asmr'ować do PATRONÓW
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slawek666: właśnie wprowadzili castowanie podcastów w RNŚ, więc liczę na to że w 357 też się z tym pospieszą. Zapowiadają to już od dawna.
  • Odpowiedz
@Rad-X: Ona sama odeszła.
Nie zmienia to faktu, że ci z Kwiatu Jabłoni, to niech już lepiej sobie śpiewają te piosenki dla nie wiem kogo niż się biorą za radio.
Kolejny ananas to ten cały Ralf Kamiński. Niech chłop robi cokolwiek, nie wiem... może niech nagrywa płyty ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo idzie na psychologię (będzie mógł oceniać, kto może mieć depresję a kto nie) ale niech
  • Odpowiedz
@3mielu: Niestety ale to prawda. W 357 nie potrafią chyba znaleźć dobrych ludzi od "puszczania muzyki". Mi brakuje kogoś konkretnego, z wiedzą i potrafiącego "robić w radiu klimat". Bardzo mi też brakuje audycji nocnych. Radio nocą ma prawdziwą magię a słuchaczy wbrew pozorom jest sporo.
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: Od odejścia Tomka Michniewicza to jest tylko skok na dno. Najgorsze jest to że czytając komentarze patronów widać że chca dalej brnac w to g.. Po zatrudnieniu ralfa myślałem że gorzej być nie może. Ojc jaki ja głupi byłem. To dowalili młodych Sienkiewiczów , litości....
  • Odpowiedz