Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z przednim aparatem w telefonie Xiaomi Redmi note 8 pro. Od kilku dni nie jestem w stanie go włączyć, bo wywala błąd. Czyściłam już pamięć podręczną aparatu, przywracałam domyślne ustawienia, chciałam odinstalować ostatnią aktualizacje ale wygląda na to, że się nie da. Jeśli chodzi o jakieś zewnętrzne aplikacje, to nawet nie pojawia się ikonka, żeby się dało ten aparat obrócić na przedni. Ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim i mógłby podpowiedzieć co mogłabym zrobić, żeby sobie z tym poradzić? (⊙_◎)

#android #miui #xiaomi #telefony
age1 - Mam problem z przednim aparatem w telefonie Xiaomi Redmi note 8 pro. Od kilku ...

źródło: comment_16735655052K44QkAItV8IGCvACOOMDf.jpg

Pobierz
  • 9
@age1: sprawdź jeszcze czy miui wykrywa w ogóle ten aparat, wpisz w dialerze kod
gwiazdka#gwiazdka#64663#gwiazdka#gwiazdka
I daj zielona słuchawkę jak przy dzwonieniu. Tam możesz przetestować m. in. kamerkę do selfie.
Zrobiłaś już wszystko zalecane, więc pozostaje reset do ustawień fabrycznych ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@age1 podejrzewam że to wina wersji systemu i aplikacji, zrób backup wszystkich zdjęć itd, odblokuj bootloader i zapytaj na telegramowej grupie redmi note 8 pro która wersja działa, pobierz fastboota i zflaszuj