Wpis z mikrobloga

@Absynt: Metoda autorska, prawdopodobnie nie opisana wcześniej. Początkowo używałem snajperki, robiłem desant z śmigłowca na niedostępne miejsca, czyściłem miejscówkę i po zabiciu kolosa i jechałem do miejsca ewakuacji samochodem. Jednak po trzeciej walizce ogarnąłem niedopracowane mechaniki gry i w zasadzie kolejne cztery zrobiłem w jeden dzień, wykorzystując kilka błędów. W tym poście opisze kilka przydatnych informacji ogólnych, a w każdym poniżej napiszę instrukcje-błędy do każdej lokalizacji.
1. Kolos nie realizuje żadnych
  • Odpowiedz
@Absynt: Kolos pojawia się w jednym z trzech miejsc na mapie. Najłatwiejszym do zabicia go jest obserwatorium. Poniżej opiszę najprostszą metodę.
1. Pozyskujemy śmigłowiec.
2. Desantujemy się na szczyt kopuły oznaczonej zielonym kółkiem.
3. Kolos zawsze znajduje się w miejscu oznaczonym czerwonym kwadratem. (czyt. punkt 1 postu wprowadzającego)
4. Z kopuły widać głowę kolosa. Należy go zabić z pozycji oznaczonej pomarańczową strzałką.
5. Pozyskujemy walizkę i skaczemy na spadochronie do najbliższego
Hakunamatata57 - @Absynt: Kolos pojawia się w jednym z trzech miejsc na mapie. Najłat...

źródło: comment_1673556357p5ZLvYytXxwJiPUck0Cw88.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Absynt: Drugim łatwym miejscem z którego można zabić kolosa jest przełęcz Al Sharim
1. Pozyskujemy śmigłowiec i desantujemy się w miejsce oznaczone zielonym kółkiem.
2. Zabijamy kolosa oznaczonego czerwonym kwadratem (czyt. punkt 1 postu wprowadzającego)
3. Jeżeli gra wyrenderuje nam modele przeciwników zabijamy wszystkich wrogów w okolicy kolosa zgodnie z wskazaniem pomarańczowej strzałki. (czyt. punkt 2 postu wprowadzającego)
4. Skaczemy po pojazd który znajduje się w okolicach niebieskiego kwadratu, zgodnie z
Hakunamatata57 - @Absynt: Drugim łatwym miejscem z którego można zabić kolosa jest pr...

źródło: comment_16735569010NxkG1TGEMOGfao1ds7miv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Absynt: Ostatnim miejscem w którym może pojawić się kolos jest hydroelektrownia. W tej lokalizacji nie znalazłem żadnych błędów. Nie udało mi się ani razu wydostać z niej walizki. Jedyne co można zrobić to wyjść z gry albo opracować własną metodę. Do dzisiaj nie wiem gdzie jest domyślne miejsce w którym pojawia się kolos. Ponadto nie ma na tej mapie znanego mi miejsca które nie jest dostępne dla sztucznej inteligencji i posiada
Hakunamatata57 - @Absynt: Ostatnim miejscem w którym może pojawić się kolos jest hydr...

źródło: comment_167355732450eU69J8p6Q35snxmetz6X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Hakunamatata57 Obserwatorium łatwiejsze do zrobienia. Na przełęczy dwa razy zabiłem kolosa i padłem, bo gdy dobiegłem do walizki gra dosłała mi od razu kilkunastu wrogów w pancerzach.
  • Odpowiedz