Wpis z mikrobloga

@wonzki: nie miałem nigdy styczności z takimi shotami ale jak dawałeś dwie takie na 120ml to wychodziła raczej większa moc niż 6mg jeżeli dobrze liczę to daje 15mg xD

z tych shotów co masz teraz aby uzyskać moc 6mg musisz dać 8 szt takich czyli 80ml a resztę uzupełnić bazą bez nikotyny
@wonzki: faktycznie zamknęły firmę zdajsię 5 stycznia :( no to faktycznie lipa teraz będzie :( shopee odpadło alter odpadł, przemycać z zagranicy z hiliquid z chin jako środki do aromaterapii za duże ryzyko :D a podobnych sklepów w wawie chyba brak jak ten z Selgrosa :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sokarson: no, ja ograniczam moc do 6mg, bede kupowac na 100 ml 4x baza za 10zl (40), aromat 10zl (10) gliceryna glikol mysle ze tez za 10zl na 100 ml (10) a wiec zamiast 35 zl wyjdzie mnie 60 zl za 100ml z dostawa z Pl to nadal lepiej jak kupowac 10ml za 20 zl haha.
Najgorzej bo razem z zona schodzi nam 400-500ml na miesiac, zaryzykuje z hiliq
@wonzki: Ja to już wiele lat temu przestałem liczyć ile wydaje ale staram się jak najmniej a u dziewczyn zawsze fajnie to wychodziło plus ten wybór smaków itp choć najlepsze były czasy na początku jak z niczym się nie musiały kryć itp często nie chciało się tam od nich wychodzić ;) ja dopiero w zeszłym roku zacząłem kupować na shopee bazy z niko a baze 0 robiłem sam ale smaki nadal