Wpis z mikrobloga

"Realna konkurencja dla monopolisty Allegro" według wykopków: strona która w obsłudze i działaniu jest na poziomie AliExpress, na której jest więcej chińskiego gówna i scamów niż na Allegro, i firma która aby zaistnieć zrobiła kampanię reklamową z melodią stosowaną do tortur, bo nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili.

A o tym że Amazon, który od 2021 roku działa w Polsce, i ma zasoby aby być naprawdę godnym konkurentem dla Allegro, to się nic #!$%@? nie mówi, tylko gloryfikuje się jakąś firmę z piździszewa azjatyckiego w którym większym biznesem jest handel ludźmi jako "godnego konkurenta dla Allegro". Nawet mi was #!$%@? nie żal że daliście się na to nabrać. xD

#shopee #allegro
  • 8
@supra107: nikt ci tu nie będzie gloryfikował Amazona, bo jak tu popierać srającego pieniędzmi, wyzyskującego pracowników zachodniego turbogiganta co to ma zasoby żeby operować przez 10 lat za pół darmo tylko po to żeby konkurencja wymarła?
@638F3D: No ale gloryfikowanie jakiejś mało znanej firmy z kraju który ma zajebisty problem z handlem ludźmi to już wykopkom przyszło tak łatwo, i od razu ogłosili "nowego króla polskiego e-commerce", i zobacz jak się na tym wykopki przejechały elegancko. Ale na tym portalu to norma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107:

strona która w obsłudze i działaniu jest na poziomie AliExpress


czyli 2x lepsza, niż allegro, bo nie trzeba scrollować by przelecieć przez oferty sponsorowane. Wygladała tak se, ale była równie szybka i responsywna co allegro.

A o tym że Amazon, który od 2021 roku działa w Polsce, i ma zasoby aby być naprawdę godnym konkurentem dla Allegro


osobiście wolałem gdy amazona nie było w Polsce, bo przesyłki z Niemiec były
czyli 2x lepsza, niż allegro, bo nie trzeba scrollować by przelecieć przez oferty sponsorowane.


@Otsego_Amigo:
To teraz znajdź mi na Shopee:
- piżamę dziecięcą ze strażakiem Samem, w rozmiarze 116
- obrus świąteczny o wymiarach 140x260cm
- lewy przedni reflektor do konkretnego modelu samochodu, z konkretnego roku w konkretnej wersji
- dysk SSD na SATA o pojemności tak 240-260GB, ale tak, żeby przed zakupem można sobie było przeglądnąć i porównać kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyMirek: nie znajdziesz ich,bo ich nie ma, allegro ma znacznie większą ofertę.

To problem oferty, a nie strony czy wyszukiwarki.
Sam kupuje na allegro ptaszniki czy karaczany i jestem świadomy, że pewne rzeczy są tylko na allegro.
A o tym że Amazon, który od 2021 roku działa w Polsce, i ma zasoby aby być naprawdę godnym konkurentem dla Allegro, to się nic #!$%@? nie mówi


@supra107: nie mówi się bo nie ma o czym. Interfejs to gówno, ceny wysokie, nie mają nic w czym byliby lepsi od allegrowego monopolisty