Wpis z mikrobloga

Reklamacje w Leroy Merlin to jakiś żart. Po około 1.5 roku użytkowania z dwoje drzwi łazienkowych mają podobne uszkodzenia. Schodzi z nich okleina u góry. Z jednej ościeżnicy również schodzi okleina. Wrzucam zdjęcia uszkodzeń.

Odpowiedź Leroy Merlin

W odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne dotyczące ościeżnicy i skrzydła drzwiowego firmy Classen, a także na podstawie przesłanych zdjęć zabezpieczenia, które nie powodują uszkodzenia fabrycznego stolarki. Przyczyną pochodzenia jest: - nieprawidłowa ochrona i oficjalny ościeżnicy i skrzydła drzwiowego. Zasady prawidłowej ochrony i ochrony ościeżnic i skrzydeł drzwiowych wynikają z ogólnych warunków ochrony elementów drewnianych i drewnopochodnych. Wyroby drewniane lub wykonane z materiałów drewnopodobnych należy czyścić odpowiednie parametry do mebli lub lekko wilgotną szmatką. Drzwi wewnętrzne i wewnątrzlokalowe oraz ościeżnice nie mogą być kontrolowane na zasadzie kontaktu z wodą. W związku ze zgłoszeniem reklamacyjnym, które zostało uznane za niezasadne.


Co im odpisać?

#gwarancja #rekojmia #prawokonsumenckie
Pobierz Sponsorowanyz500plus - Reklamacje w Leroy Merlin to jakiś żart. Po około 1.5 roku uży...
źródło: comment_167353598055GXdKfAcKHvQdRk8Rr0dG.jpg
  • 5
@lichwiarz: żeby ci pokazali w instrukcji obsługi jaka wilgoć może panować w pomieszczeniu. Powiem Ci tak - jakieś 2 miesiące temu chcieli mi zrobić podobny numer z szafką łazienkową, która też się zaczęła rozłazić. Jak mnie w końcu #!$%@? to zrobiłem im taką aferę, że dostałem zwrot hajsu a ta #!$%@? szafka u mnie została. Muszę ją w końcu wymienić XD

Nie odpuszczaj, w dziale reklamacji pracują tam idioci. Z ciekawości