Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@slkt: nie wiem sfastyki można nie lubić, a flagę UPA trzeba tolerować?

Wyrządzonych szkód się nie cofnie, więc nie ma co się dziwić, że kogoś ten symbol po prostu irytuje. Ludzie jak najbardziej mają do tego prawo. Zwłaszcza jak z robi się bandytów bohaterów.

Mi się ten symbol nie podoba, ale nadal kibicuję Ukrainie i nadal trzymam się zdania, że trzeba im pomagać.
@rybsonk: Czyli mówisz że symbole zbrodniarzy, którzy dokonywali najbrutalniejsze potwierdzone zbrodnie znane ludzkości, na niewinnych Polakach mniej rażą niż flaga ruska? Powiedz to brutalnie pomordowanym ofiarom i ich potomkom, którzy widzieli śmierć w męczarniach swoich bliskich.
Czyli mówisz że symbole zbrodniarzy, którzy dokonywali najbrutalniejsze potwierdzone zbrodnie znane ludzkości, na niewinnych Polakach mniej rażą niż flaga ruska? Powiedz to brutalnie pomordowanym ofiarom i ich potomkom, którzy widzieli śmierć w męczarniach swoich bliskich.


@Tanczacy_chrzescijanin: ruscy odpowiadają za wielokrotnie więcej zbrodni na polakach niż ukraińcy, a dla ukraińców noszenie flagi czerwono-czarnej w przeciwieństwie do ruskich nie oznacza popierania morderców
@Tanczacy_chrzescijanin: Co tu gadać z przygłupami. Fikoły jakie tu się #!$%@?ą i wylew głupoty przebijają ludzkie pojęcie. Oni myślą, że jak będą się licytować jak tu głębiej wejść w dupę to będzie lepiej. Najlepiej w ogóle zapomnijmy, że cokolwiek kiedykolwiek się stało. Dajmy im promować Banderę i innych zbrodniarzy zamiast choćby Petlury to na pewno będzie lepiej. Na pewno będą nas szanować, jeśli kiedyś się okaże, że będą silniejsi od nas.
onuce ogarnijcie, że flaga upa tutaj mniej mierzi kogokolwiek, niż wasza ruska, bo wyrządzona przez was krzywda historyczna jest 10x większa niż jakakolwiek inna


@slkt: To powiedz mi gimbusie ignorancki co konkretnie wyrządziło UPA
@Masterpolska94: Nieliczni pamiętają jeszcze cenzurę moderacji na wykopie z tamtego roku, że za słowo złe na ukraińców w marcu dostawałeś bana xd Teraz już chyba trochę stonowali, bo bydło zaczęto nazywać bydłem. Nie generalizuje ukraińców co tu przyjechali, ale i wśród nich były gorsze osobniki na które w tamtym czasie złego słowa powiedzieć nie można było xD Ogólnie ten cały woke movement na zachodzie to nic przy naszych orłach, którzy wlazli
onuce ogarnijcie, że flaga upa tutaj mniej mierzi kogokolwiek, niż wasza ruska, bo wyrządzona przez was krzywda historyczna jest 10x większa niż jakakolwiek inna

@slkt: Flaga Trzeciej Rzeszy też ciebie nie mierzi? Bo jakby nie patrzeć Niemcy wyrządzili mniejszą "krzywdę historyczną" niż Sowieci.

Co to jest, licytacja? Bo jeden zamordował więcej ludzi o drugiego, to mamy temu drugiemu wybaczyć i zapomnieć o sprawie? "Krzywdą historyczną" to jest własnie wybielanie zbrodniarzy i
Pobierz ibilon - > onuce ogarnijcie, że flaga upa tutaj mniej mierzi kogokolwiek, niż wasza r...
źródło: comment_1673567230nhARjHIc9IpykSzicLPwlB.jpg
@bastek66: 90% społeczeństwa mówi 'na Ukrainie'? skąd te patologiczne dane? Ja rozumiem że te zwieśniaczenie językowe, które trwało u nas przez wpływy rosyjskie do niedawna jeszcze mogło być takie popularne, ale w dzisiejszych czasach raczej taka statystyka to bzdura wyssana z palca