Wpis z mikrobloga

@enzojabol: Nie da się ocenić skuteczności tej ich kampanii bez wiedzy o tym, jakie włożyli w to pieniądze.

Możesz narysować kwadrat z przyciskiem "sprawdź promocje" i jak wydasz Sasiny na reklamę i zrobisz szerokie targetowanie, to też zobaczy ją cała polska.

Efektywność kreacji mierzy się w CTR, procencie całkowitych wyświetleń (Jeśli to video) i conversion rate, a nie tylko po samym zasięgu.
  • Odpowiedz
@Norbercikk: no nie wiem, jak weszlo to uznalem ze to jakas odnoga aliexpress gdzie kupisz chinskie gowno ktore sie nadaje tylko do smieci, jesli w ogole dojdzie, reklamy z sławomirem (specjalnie z małej) tylko mnie utwierdziły że to gówno. Nigdy nie byłem na portalu, jestem w szoku ze ludzie mówią że shopee to alternatywa allegro, ze fajne bylo ze wiekszosc zakupow tam robili. Mnie osoboiscie ich marketing serio skutecznie wyleczył od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norbercikk Raczej oni sami są sobie winni. Oferty coraz słabsze, kupony lipne (milion kuponów po złotówce, a jak przyszło co do czego, to dotyczyły one promila ofert), obsługa klienta lipna. Kiedyś sprzedawca poleciał w kulki, anulował zamówienie i straciłem kupon na kilkanascie złotych. "Przykro nam bardzo, nic nie możemy zrobić, kupon wykorzystany". Do tego cwaniakowanie na wysyłkach. Pokazuje się w wyszukiwarce, że wysyłka darmowa, dodaje do koszyka i się okazuje, że darmowa
  • Odpowiedz