Wpis z mikrobloga

W ogóle to nie zdziiwiłabym się że taka Kasia po programie oskarżyła produkcję o brak reakcji. Coś tam jest powycinane. Dodatkowo jako jedyna pokazuje się w SM z partnerem. Mówiła z kilka dni temu na insta że cieszy się że tamten koszar się skończył czy coś w ten deseń. Dla mnie to silna babka która kasę na pewno ma. Braki językowe było zauważyć, stad pewnie chwilami miała problem się wybronić przed lodową królową GLAMKINGOWA. Bardzo dużo pokazują komentarzy Magdy, ona wszytko tłumaczy i owe tłumaczenia nie zawsze dla mnie pokrywają się ze stanem faktycznym. Kasia gdyby nie to że od 4 roku życia nie mieszka w Polsce, więc brakowało jej słow bo widać to by ją zjadła. Magda od początku panoszyła się bo uważam że miała tam w programie mega duże plecy.
#40kontra20
  • 20
@Aurelia2021: Magda zagaduje rzeczywistość - to klasyczna taktyka "kto powie więcej i szybciej, ten ma rację". U niej to widać od razu.
Kasia - mam wrażenie, że to właśnie język ją blokuje. Szkoda, bo może układ sił byłby zupełnie inny...
@Null84: moim zdaniem podczas ceremonii chaosu i w kuchni to Kasia wygrała pojedynek - owszem, mogła bardziej wygrać słownie, a tak tylko swoimi pytaniami/uwagami prowokowała Magdę do jeszcze większego ośmieszania się
@Czyps-czyps: też mam takie wrażenie, problem w tym, że takie chamki jak Magda trzeba mocno osadzać w miejscu. Godną postawą niewiele zdziałasz na bieżąco, choć w ogólnym rozliczeniu będziesz moralnym zwycięzcą. ;)
@Null84: Tylko Kaśka to w sumie ma taką chamską naturę. Bardzo prosta. Może nie aż tak jak drut, ale blisko. Tanie zagrywki, czerstwe test i reakcje by innym dogryźć. Rzadko na to zerkam, ale ją się chyba najciężej ogląda. Taki czołg. Czołg jadący przez pole. Niby ładna, tylko gdzieś gubi wdzięk. Dzięki wam wiem, ze nie mieszka w Polsce, ale to nawet nie tłumaczy tych wiejskich "poszed" czy nawet "poszet".
@Aurelia2021: Nie odnoszę się do dymów z blondynką, bo one są nudne i takie oczywiste w tym formacie. Pisze o ogólnym występie tej postaci. Odpowiadając na Twoje pytanie to lepiej żeby czasem schowała głowę w piach. Pomijam, że koszmarnie się ją słucha. Kojarzy mi się z takim tłumokiem, który gada bo gada i wiadomo, ze przegada każdego doświadczeniem. Jakby zamilkła to nie prowokowałaby innych w taki małostkowy sposób, ale dymów by
to lepiej żeby czasem schowała głowę w piach.


@Vasteras: no właśnie przez to że za często nie reagowała na chamskie zachowania żenującej toksycznej Magdy tak wypadła w programie
myślę też że bariera językowa miała wpływ na pokazanie jak wredna była Magda
no i nade wszystko Kasia nie jest typem agresora i zarozumiałą pindą jaką jest żenująca stara panna Magda,bo widząc jej zachowania typowe dla dewotek to singielką napewno nazwać jej się
@Aurelia2021: A oskarżyła?
Jak na razie to zapłaciła ponoć karę za pokazywanie się z partnerem.
Mnie tylko zastanawia, dlaczego nikt się do niej nie przyczepił, że z turkiem jest od 4 lat a pomimo to poszła do programu dla singli
@Amikamamy: Jakby tam Magdy nie byłoby to myslisz, że z inną by się nie spieła. Natomiast na ile na to zerkam to właśnie i Kaśka jest typem zarozumiałej agresorki tylko to świetnie maskuje. Co gorsza kombinatorki. Zazdrości w niej nie widzę tylko kombinowanie. A i tak pokazują ułamek. Świetne było jak dopierdzieliła nawet blondynie wkładając w usta gogusia kawałek mięcha. Żadnej z tych co odpadły nie pokazywali w takich akcjach, a
@Vasteras: nadal uważam że Kaia nie jest agresorem co przy zachowaniu Magdy trudno opanować
raczej uważam że jest typem osoby która jest chętna do udziału w różnych psikusów
a że ,,kombinuje'' nie wiem co masz konkretnie na myśli ale,
z tego co ja widzę to nie ona jedna tam kombinuje chcąc się jak najdłużej utrzymać w programie,jak prawie każda z pań tam,na tym polega też ten program
tyle że Kasia ,,kombinując''
@Amikamamy: Nie odnoszę wyłącznie do jej spin z Magdą. Jak zerkam na Was, bo jakoś nie komentuje, to się dziwię się aż takim pobłażliwym traktowaniem akurat tej dziewczyny. Dla mnie jest tam najcięższa. Już podam momenty, które mi się rzuciły w oczy: nakręcała się z Amika po dramie z blondyną, umywała rączki jak po podkręceniu konflikt między tymi dwiema od Tomka. O takich momentach piszę. Nie zgadzam się z Tobą. Uważam,
Dla mnie jest tam najcięższa.


@Vasteras: w pewnym sensie Kasi zachowanie w pewnych momentach jest dla mnie nie zrozumiałe zresztą jak nie zrozumiałe są dla mnie zachowania wielu tam czy to Dżoany,Amiry,Toma,Moniki
,ale pisząc o Kasi mam na myśli jej zachowanie w porównaniu z zachowaniem toksycznej Magdy,tak więc tak uważam że gdyby Magdy tam nie było to Kasi prawie byśmy nie widzieli i nie słyszeli no jeśli już to chyba tylko