Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po pracy oczywiscie biurowej ide ze znajomymi z pracy na sushi, do naszej ulubionej knajpy, później z różowa ide do opery, a na końcu obejrzymy w mieszkaniu na osiedlu strzezonym deweloperskim film na netflixie i zamowimy pizze z pyszne pl albo glovo. Żartuje, samotnie na wsi bez perspektyw znowu do kołchozu godzine autem, wroce to bede palil w piecu i gadal do pieca w kotłowni bo nie mam do kogo a ciemność i dźwięk kołyszącego wiatru będzie mnie jeszcze bardziej uświadamiać jaki jestem samotny na tym odludziu #przegryw #samotnosc #depresja
  • 19
@lubielizacosy sam? Elita spoleczenstwa od razu zauwazy ze odbiegam od nich wizualnie, intelektualnie, a gdy spytaja mnie jaka knajpe z sushi polecam zacznę sie jąkać ze stresu, nie nie dla mnie tam nie ma miejsca, to dla miastowych
@lubielizacosy no a julki z korpo gdzie chodza po pracy? Kazdy ma na instagramie takie znajome ktore spamuja po poludniu postami z sushi, do tego latte na sojowym mleku i miastowe zycie pelna gębą, a mi jedynie takie moga odpowiedzieć "haha idz lepiej do pieca doloz zebys zimno nie mial haha bosz jak on tak moze zyc, jezuuu nie wyobrazam sobie nie miec tramwaju co 2 min"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Francesco123: A tak serio stary weź przestań myśleć o jakiś pierdołach typu fantazjowanie o mieszkaniu deweloperskim.

Skup się na sobie to jakaś szara myszka się znajdzie. Nie przyciągniesz żadnej kobiety jak będziesz użalał się nad sobą. Nie chce też umniejszać twoim problemom tzn. samotność ale #!$%@? jak nic z tym nie zrobisz to nic się nie zmieni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Francesco123: przestań pielęgnować kłamstwa, którymi tłumaczysz swoje nieróbstwo (i nie mówię tu o efektywności w pracy, a o braku samorozwoju).

Nikt w operze nie zapyta Ciebie o polecenie knajpy z sushi, a gdyby tak było to możesz zupełnie legalnie powiedzieć, że nie jadasz kuchni orientalnej. Zresztą nawet gdybyś próbował odpowiadać i się jąkał to nikt nie zastrzeli Ciebie na miejscu, więc po co te urojenia? Przestań udawać większego przegrywa niż jesteś