Wpis z mikrobloga

Hau Hau piesku. Szczekaj dalej. Ukriana odbije Krym za 3 dni xd


@Koniasz: pieskiem jesteś ty. O ile przeczytałem pierwszy komentarz i pomyślałem, że gość gada z sensem, to krótki rzut okiem na profil i widać, że kolejny na krucjacie. Nawet mi was nie żal.

Rosja finalnie i tak na łeb dostanie i podkuli ogon, a konpederaci i cała reszta bandy będą mogli tylko płakać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Koniasz: widziałem dziś wywiad z sierżantem służącym w 46 brygadzie aktualnie walczącej w Soledarze. On wprost mówi że w Chersoniu patracili tyłu ludzi że z brygady prawie w pełni zawodowej zmienili się w związek taktyczny składający się w zdecydowanej większości z mobikow
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion: jak dla mnie najmocniejsze video z tej wojny, kiedyś chłopy miały normalne życie.
Ruscy to agresorzy ale przynajmniej ten zrobił co mógł żeby ich rozbroić, równie dobrze mógł zacząć strzelać odrazu jak wyszedł zza drzewa. Więc przez chwilę zachował zimną krew, ale nie szło po jego myśli i nie chciał ryzykować.
Dobrze się komentuję ludziom siedzącym w ciepłym mieszkaniu z dala od wybuchów artylerii.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wraczek granat jebnął zaraz obok nich więc byli pewnie w szoku, w dodatku ten po prawej szarpał się kałachem z ruskim, ten po lewej wyglądał jakby chciał się poddać, już podnosił ręce... Przykro się to ogląda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Koniasz: na reddicie tak samo się zesrali, że war crime, że ukraiński mundur i nie powinien był ich zastrzelić. Prawda jest taka, że ten kacap naprawdę robił co mógł, aby ich rozbroić, ale na pewno szok i strach nie pozwolił im myśleć trzeźwo.
Smutne nagranie, mam nadzieję, że Ukraińcy wygrają tą wojnę, ale nie można ich uważać za ultra wyszkolonych specjasów, dalej mają ogromne straty w ludziach.
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion: Rosjanie to nie mocarstwo, to po pierwsze, a po drugie nadal są mocniejsi niż Ukraina z pomocą sprzętu zachodniego. Nie trzeba być tutaj jakiś rusofobem, aby to stwierdzić.

w ciągu kilku lat Niemcy znowu będą kupować od ruskich surowce na potęgę, znikną sankcje i za 10/20 lat będzie powtórka z rozrywki


@EagleOfFreedom: xD To fajnie, bo Niemcy od jakiegoś czasu ściągają 0% gazu czy czego tam od
  • Odpowiedz
@Eternal_Oblivion: Chyba jedno z mocniejszych wideo jakie widziałem do tej pory z tej wojny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rusek akurat tutaj zachował się z rigczem, dużo ryzykował bo ich było dwóch w okopie i drugi przecież mógł strzelić do niego kiedy szarpał się z pierwszym, który nie dał sobie wyrwać karabinu. Gdyby puścił ten karabin pewnie by przeżyli.
Ogólnie branie jeńców to podła sprawa na wojnie,
  • Odpowiedz