Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Trzesidzida: @Patermantis: @lone_sloane:

W małżeństwie Lily i Jamesa od dawna się nie układało. Mąż coraz częściej zaglądał do butelki, nie interesował się synem.

Całe dnie, zamiast znaleźć pracę która zapewni mu środki na utrzymanie rodziny, siedział w piwnicy i doskonalił różne warianty zaklęcia "dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum".


Tu reszta
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LB55 przecież temat tytulu mistrza świata w #!$%@? żony dla kaczmarskiego to temat który jest stale grzany od lat. Nie zauważyłem obecnie większego wysypu memow niż np rok temu. Tak jak z magikiem. Jego walka w lotnych brygadach też jest przedmiotem nieustannej beki mimo że o tym się tak nie pisze
@dorkas: @Niemamwiedzy: serio? kurna u mnia na insta od 2 dni lata, dzis wchodze na wykop i to samo a siedzę w internetach odkąd do Polski weszły i pierwsze widzę :D Nie żebym sie w sumie jakoś Kaczmarskim interesował bo to nie moja bajka no ale albo wyparłem albo mnie faktycznie ominęły.
co to za akcja, że nagle info o Kaczmarskim, że bił żonę lata wszędzie? coś wyszło nagle bo ostatnie artykuły o tym widzę z 2017


@LB55: nie zyje wiec nic nie powie a temat chwytliwy, z tego co sie orientuje slowa o tym nie bylo przed jego smiercia

Pijak, fatalny maz i ojciec, to bylo wiadomo, ale przemocowiec to juz nie