Wpis z mikrobloga

@adreno420: Oczywiście, że może, dlatego przy zakupie kont trochę droższych, z reguły podaje się recovery information, na dobrą sprawę do odzyskania kont wystarczą wyciągi z konta/paypala, a jeżeli w dodatku chłop pamięta kilka dodatkowych rzeczy, to dość łatwo odzyska konto.
@adreno420: Raczej nie, a jak już to od jakiś sprzedawców co mają opinie i sprzedawali dłużej, z reguły większość stron jest po stronie klientów, więc no przez X czasu masz gwarancję, a nawet czasem po tym jak jesteś w stanie udowodnić, że sprzedawca Cię zrobił w #!$%@? to mogą mu konta blokować, ale zarazem takich kont raczej mało kto chce odzyskać, zależy też jakie kupujesz, bottowanych nikt nie odzyska, w wysokim
@howtowisnia chcialbym kupić konto za 200-300 zł, silver/gold + 150 skinów, tylko na allegro wszystko to są ogłoszenia lokalne nie zwyczajne aukcje więc nie ma danych sprzedajacego

P.S kiedyś kupiłem konto od gościa z forum (2012) tibia.org.pl ; mam je do dzisiaj uczciwy gość ale teraz nie wiem jak jest
@adreno420: zalezy na kogo trafisz, zresztą czemu od razu zakładać że ktoś te konto będzie próbowal odzyskiwać, sam sprzedałem wiele kont, nie każdy jest złodziejem, widać często po rozmowie z kimś czy jest to ktoś ogarnięty i czego można się po nim spodziewać