Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie heterycy was pewnie też
#!$%@? mnie to jak się nas dopytują o to jak funkcjonują nasze związki czy larpujemy w hetero relacje i tak dalej czy jest gej baba i chłop i wiele innych
najwiecej do gadania mają a najmniej o nas wiedzą was też to wc00rwia?
bo mnie tak a heterole jak wiadomo słyną z ignorancji
#lgbt #teczowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
@kondziu96: nie dziwię się im. Jest to dlanich nowość i chcą się dopytać jak to jest. Są najzwyczajniej zainteresowani, a jak we mnie wzbudzi się ciekawość to też dopytuję.

Zawsze mogło być gorzej i mogli by atakować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@kondziu96: coś mi mówi, że możesz przesadzać, ale nie znam dokładnie pytań jakie dostajesz.

Według mnie lepiej dostać nawet najgłupsze pytanie i wyjaśnić jak jest niż miałoby dojść do jakiegoś konfliktu. A z racji tego, że jesteśmy mniejszością to możemy liczyć na niezrozumienie. Z tego względu powinniśmy pokazać nasz punkt widzenia i to uzmysławiać, żeby uzyskać jak największe zrozumienie. Jest to lepsze niż edukowanie przez telewizję, że my "to nie są
  • Odpowiedz
@27PHO1e2NIX2021: mnie po prostu wkurza to że te ułomki się nas pytają o oczywiste oczywistości a my ich nie bo my mamy na tyle rozumu by ich zrozumieć a oni nie i nie mam ochoty na to by tłumaczyć przeciętnemu heterykowi którego niestety spotykam tego jak wyglądają nasze relacji bo sa za głupi na to by sie tego domyślić heterole niech sie płodzeniem twinków zajmą bo tylko tyle umieją
  • Odpowiedz
@kondziu96:

najwiecej do gadania mają a najmniej o nas wiedzą

No właśnie, pytają bo mało wiedzą. Dlatego potrzebna jest w Polsce edukacja seksualna xD
  • Odpowiedz
@kondziu96: Mam takie dni jak ty, że też mam ich kompletnie dość, ale generalnie smutną prawdą jest to, że trzeba jakoś odpowiadać im na te pytania, bo to jednak forma edukacji, pracy u podstaw. To jest zawsze + ta jedna osoba, która może zmieni o nas pojęcie i może pośle je w świat, o ile nie zapomni.
  • Odpowiedz
@kondziu96: Mnie też to #!$%@?, ale dla dobra całej społeczności, staram się odpowiedzieć na najbardziej bezsensowne pytania, mając nadzieję, że zobaczą, że jednak jesteśmy zwykłymi ludźmi jak każdy inny i w ogóle nie gryziemy, a później może wytłumaczą to innym hetero i powoli będzie coraz lepiej.
  • Odpowiedz
@kondziu96: wiem, że to trudne, ale trzeba się starać być cierpliwym, tak jak kolega mówi często ludzie są ciekawi i nie rozumieją. mam taką zasadę, że jak ktoś zadaje pytania to to pierwszy znak, że ktoś chce się czegoś nauczyć, to nie atak, choć czasem ignorancja ludzi może boleć. oczywiście tak jak mówisz są ludzie co sformułują atak tak, żeby wyglądał na pytanie.

ale proszę, nie atakuj pytających, ja też kiedyś
  • Odpowiedz