Wpis z mikrobloga

Mirasy pytanie do tych jeździli nowszymi sportage.
Mojej różowej się podoba, dobre to wogóle? Słyszałem że powyżej 120 głośne, prawda li to? Coś warto wiedzieć?
Dziękuję, niech wam bozia wynagrodzi.

#motoryzacja #kia #sportage
  • 14
  • Odpowiedz
@Hylfnur: Miałem z wypożyczalni 2021 rok i zrobiłem 2K km głównie na autostradzie. Głośno w środku i komfort porównywalny do Mazdy 3 z 2010 roku, może gorszy XD. Do jazdy po mieście w sam raz, chociaż jak dla mnie to trochę za wysoko i siedzenie daleko od progu. Warto było, bo już miałem zamawiać CX-5.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szkodnik1: i zamówiłeś? Z ciekawości pytam bo będę zaraz wystawial CX5 2.5 AWD z 2019 roku salon PL i zastanawiam się za ile ją wystawic, więc chciałem zapytać o cenę nowego aktualnie, rabaty (o ile są).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hylfnur: jeździłem i szału nie ma, dostałem na testy na weekend. Głośno jesy to potwierdzam, natomiast akurat sprzedaję samochody i mam porównanie spore. W każdym suvie jest głośno przy prędkościach autostradowych. Wiadomo w tych wyższych markach i droższych będzie trochę ciszej, chociaż tez nie zawsze. W Audi Q5 np. jest też dosyc głośno powyżej 130 km/h.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hylfnur: jeździłem miesiąc 1.6 T-GDI MHEV (150 KM, 250 Nm). Auto prowadziło się całkiem w porządku, na pewno lepiej mi się nim jeździło niż BMW X2 18d który mając tyle samo mocy w porównaniu z Kia sprawiał wrażenie przymulonego. Oczywiście BMW było o wiele bardziej komfortowe. Powyżej pewnych prędkości robi się głośno. Szału nie ma, taki zwykły dupowóz. Nie lubię suvow więc na pewno bym nie kupił.
Wygrywzwyboru - @Hylfnur: jeździłem miesiąc 1.6 T-GDI MHEV (150 KM, 250 Nm). Auto pro...

źródło: comment_1673523425wd9cKSUxxjZrLbEeQrXiDf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hylfnur: jeżdżę nowym, ot takie wygodnie wozidło ale niczym specjalnie nie porywa. Wygląd zewnętrzny może się podobać i to tyle. Największa wada to autowycieraczki które są do dupy
  • Odpowiedz
@Hylfnur: Mam HEV, nie kupuj MHEV, ciągłe problemy z katalizatorem, ja mam 2m wzrostu, dla mnie fotele to katorga, auto mam 3msc, a już jestem pewny, że będzie sprzedane po 3 latach, oprócz foteli HEV jeździ fajnie, skrzynia nie szarpie jak DCT, silnik elektryczny robi robotę, spalanie z 4k km to 6,2L. Wynajmij sobie na dłużej przed zakupem, ALE nie kupuj mHEV!
  • Odpowiedz
@makaron25: nie wiem nic o szarpiącym DCT, mój działa idealnie. Mi własnie 6 biegowy automat w hevie nie podpasował na jeździe próbnej bo ma dosłownie sekundowe zwłoki w zmianie biegów np z 2 na 3 co mnie mocno wkurzało. Spalanie w mhevie faktycznie jest wysokie więc tutaj Hev robi robotę. Auto ma różne plusy i minusy ale i skrzynia i fotele do minusów nie należą (w mojej opinii). pozdr
  • Odpowiedz
@makaron25: hmm widziałem jakies info o tym, ale zwykle ludzie pisali o zwyklej benzynie (150 koni) a nie mHev.

Troche to #!$%@?, ale z drugiej strony najkrotsze trasy jakie jezdze to ok 10-15km, a zwykle 30-40+
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: nie zwykła tylko mhev, bo do zwykłej automatu nie możesz dokupić, ludzie robią trasy po 100km specjalnie żeby go wypalić, a się nie udaje, albo po kilkuset km problem wraca, dołóż do hev lepiej
  • Odpowiedz