Wpis z mikrobloga

Mirki,
Postanowiłem ograniczyc alkohol. Nie pije już 3dni i 22 godziny.
Dla mnie to już dużo bo w tygodniu piłem wieczorem piwo a w weekend wódkę. Nie czuję jakiejs zmiany czy chęci napicia się. Po prostu tak dziwnie wieczór bez piwa. Żadnych pozytywnych zmian w organizmie nie zauważyłem. Jedna negatywna że mam duży problem aby wstać rano a wieczorem problem z zaśnięciem. Zobaczę za parę dni jak to będzie wyglądało. Może w weekend uda się nie pić. Ale nie jest to mój ścisły cel na ten moment. Chce na razie nie pić w tygodniu. A w weekendy zobaczymy. Wiem że to nie jest rozwiązanie problemu ale chyba na początku będzie mi łatwiej.
#alkoholizm
  • 5
  • Odpowiedz
@bletoja: Żeby zobaczyć zmiany musisz odstawić % na dłużej. Spróbuj postanowić sobie, że na miesiąc robisz całkowitą przerwę od picia, również w weekendy. Twój mózg się przyzwyczaił do tego jednego piwa wieczorem dlatego możesz mieć problemy z zasypianiem. Powinny one ustąpić przy dłuższym czasie odstawienia alko. Spróbuj się doedukować ze sposobu działania alkoholu na mózg - jest dużo filmów na yt w tych tematach. Wyjaśnią one objawy i skutki picia i
  • Odpowiedz
@bletoja: Pierwszy objaw odstawienia w tygodniu będzie taki, że spadnie ci tolerancja i wypijając w weekend tyle samo co zawsze zaliczysz z ona także ostrożnie
  • Odpowiedz