Wpis z mikrobloga

Bardzo nietypowy spektakl odbędzie się w teatrze Collegium Nobilium. Jego nazwa to „Prawdziwy norweski black metal” w reż. Marcina Libera.

Jak widać norweska scena black metalowa stanowi wręcz niespożyte źródło inspiracji. Pełna sprzeczności, rozmaitych emocji, przepełniona brutalnością i przemocą stanowi niesamowite pole do wszelakich interpretacji.

Szczegóły oraz ceny biletów poniżej:

https://www.metalnews.pl/wydarzenia/prawdziwy-norweski-black-metal-w-teatrze/

#metal #blackmetal #teatr #kultura #warszawa #metalnews
Pobierz metalnewspl - Bardzo nietypowy spektakl odbędzie się w teatrze Collegium Nobilium. Je...
źródło: comment_1673466161COyV7xyNLw5YoAliQEV7os.jpg
  • 19
@metalnewspl:

PRAWDZIWY NORWESKI BLACK METAL to opowieść o grupie muzyków i ich przygodach na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To opowieść o samobójstwach, morderstwach, paleniu kościołów, faszyzmie, rasizmie, seksizmie, homofobii i poszukiwaniu własnej artystycznej drogi.


setny raz te same farmazony, do znudzenia. banda porobionych gimbusow pod wplywem tolkiena/dnd i innych bzdur, ktos kogos z przypadku/rozpędu wyruchal/zabil = seksizm faszyzm rasizm homofobia
Pierwsze słyszę, cos jak albica?


@Riczard: nie wiem co to albica, natomiast jak na razie jest tam zero jakichś fame mma, neuropy, prawaków etc. Myślę ze tak mógł wykop wyglądać na samym początku. Nie banują za pierdoły. Oczywiscie, zdaje sobie sprawę ze jak zaczną tam konta zakładać patusy to się wszystko rozsypie, ale jak na razie jest ok. W sumie to śmieszne ze udalo mi sie tutaj odzyskać konto w sumie