Wpis z mikrobloga

Chciałbym tylko przypomnieć, że apteka DOZ całodobowa jest do zburzenia a wszyscy pracownicy powinni być szkalowani na każdym kroku za to, jakim są śmietnikiem ludzkim. Ta apteka to jest pier żart i nie wydadzą ci leku bo... wystawił ci ją lekarz z Wrocławia, twój specjalista ortopeda, od twoich schorzeń, gdyż masz wypisane zaświadczenie z poradni bólu, że masz codziennie brać dany lek, oxykodon, którego nie ma w aptekach i w żadnej hurtowni!!! oni posiadają 4 opakowania i ci nie sprzeda, bo jej się to nie podoba, ona chce mieć receptę z olsztyna XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD CH ŻE RECEPTA POPRAWNA, JEŻDŻĘ WSZĘDZIE Z NIMI OD ROKU, BO CAŁY CZAS NIE MA TEGO LEKU W APTEKACH, HURTOWNIACH, ZALICZYŁEM KĘTRZYN, BRANIEWO, ELBLĄG, OSTRÓDĘ, IŁAWĘ, DOBRE MIASTO, MORĄG, BISKUPIEC I PEWNIE O CZYMŚ DALEJ ZAPOMNIAŁEM, ZALICZYŁEM MASĘ APTEK, NIGDY ŻADNEGO PROBLEMU, ŻADNYCH PODEJRZEŃ, NAWET TERAZ WŁAŚNIE JADĘ DO DOBREGO MIASTA, BO MAJĄ OSTATNIĄ SZTUKĘ, ZARAZ ZAMYKAJĄ APTEKĘ, FARMACEUTKA WYŚMIAŁA TE FARMACEUTKI Z DOZU, MÓWIĄC, ŻE RECEPTA OK I JAKI PROBLEM, ŻE Z WROCŁAWIA RECEPTA??
??

NO, JAKI PROBLEM?!!! XDDDDDDD Przecież jak ludzie chorują na rzadkie choroby jak ja, to nierzadko mają specjalistów z drugiego końca Polski, gdyż tak mało jest właśnie magików od danych chorób, lol, więc może i być to recepta z #!$%@? dolnego, ma to wystawić i tyle, a nie mi jeszcze piz** drze ryj na całą aptekę i zaraz jakiś ulany wieloryb mi krzyczy, że mam wyjść z apteki, bo nie używamy telefonu, GDY CHCĘ WYJAŚNIĆ SPRAWĘ, WŁĄCZAJĄC W TO GOŚCIA Z INFOLINII, BY W TRÓJKĘ TO WYJAŚNIĆ XDDDDDD i te zmiany narracji pani magister słysząc moją rozmowę i jej zagotowanie xDDDDDDD jeśli ktoś z waszej rodziny tam pracuje lub z znajomych, to wstydźcie się za nich, napluł bym im w ryj

musiałem to z siebie wyrzucić, nie wspierajcie tej apteki, nie tylko za tą historię, bo mogę napisać jeszcze kolejne z tą apteką, które okazują jak ta apteka łamie prawo w biały dzień :) mam jeszcze dwie czy trzy historie z nią, to coś świadczy o tym :) jeśli ktoś zainteresowany to je opowiem :) znajomi to samo, ktoś na lęki dostaje alprazolam? nie dostanie, bo mają podejrzenia, że w celach rekreacyjnych będzie brany, bo to receptomat, bo to tamto, bo to xDDDDDDDDDDDDD HA TFU!!!!!!!!!!

#olsztyn #apteka #zalesie
  • 23
Dziwne, że lekarz z pełną świadomością braku tego leku w aptekach wystawia Ci na ten lek receptę.
W takich sytuacjach dobiera się inny lek, który jest dostępny (miałam taka sytuacje). Zdarzyło mi się korzystać z tej apteki, gdy w nocy potrzebowałam leków na receptę. Żadnych problemów. To najlepiej zaopatrzona apteka w mieście. Przy mnie obsługiwany był mężczyzna z recepta na lek, który zdaniem farmaceutki był blednie wypisany i zadzwoniła do tego lekarza,
@Saszina21: Nie raz nie dwa lekarze wypisali mi recepty na leki, które nie były dostępne w aptekach. Pierwszy przykład z brzegu: Tergetol. Cełe miasto obskoczyłem, wszędzie nie ma, nie wiedzą kiedy będzie. Dopiero jedna ogarnięta farmaceutka olśniła mnie, że to to samo co finlepsin, a finlepsin był dostępny w każdej aptece. Nie wydaje mi się, że lekarze siedzą na ktomalek.pl i przeglądają zapasy magazynowe.
@dwuitownik: To nie dokładnie to samo - mają rożny profil uwalniania i nie na każdego mogą tak samo działać. Ja w tej sytuacji bym nie ryzykowała i nie zamieniła bez konsultacji z lekarzem
@Saszina21: A znajdziesz mi oxykodon? Dasz mi jakiś zamiennik? bo chyba nie ma, a jeśli biorę to codziennie na ból od roku, bo z powodu choroby mam przewlekłe mocne bóle, nie do zabicia już wszelkimi lekami jakimi próbowaliśmy, to jestem na oxykodonie, mam przez to uzależnienie fizyczne, silne, od opiatów, więc musiałbym mieć bardzo podobny siłą opiat, morfiny też nie ma w aptekach :) taka super sytuacja jest z aptekami, nie
@alewixa: Widzę, że jesteś farmaceut(k)ą, tak? Tak jak wyżej napisał mireczek, zgłosić to do insepckji farmaceutycznej? zrobię wszystko, by farmaceuci z tej apteki odczuli jak największe konsekwencje, bo to najgorsza apteka, znajomemu nie sprzedali xanaxu 1mg, bo uznali, że będzie w celach rekreacyjnych, a ja nie mając ubezpieczenia zdrowotnego, stąd z teleporad, na moją dokumentacje z poradni leczenia bólu i innymi papierami + diagnozą zespołu ehlersa danlosa typ hipermobilny, przez który
@Lomana_LuaLua: >cpunem

XDD jakis slizger? co sie zatrzymal na 2015 roku czy cos? xD stary, mam top tier1 papier nad papiery, z poradni leczenia bolu, ze musze brac codziennie oxykodon w poteznych dla normictwa dawkach a nawet w wiele wiekszych nie pomaga mi na bol juz, mam rozj**ne cialo, stoczylem sie, zaliczajac piwnice z powodu choroby, ze nie jestem w stanie z domu wyjsc i glaskanie krolikow mi sprawia ogromny bol,
@Lomana_LuaLua: a teraz na powaznie, recka poprawna i to od lekarza, co mi od miesiecy pomaga, pomagal mi w diagnostyce jeszcze mojej choroby, ciezkiej, rzadkiej, wiec logiczne, ze moge miec specjaliste z drugiego konca Polski :) i tylko dlatego mi nie sprzedala, pokazujac jeszcze papier z poradni leczenia bolu, czyli najwazniejszej instytucji w kwestii opiatow, takich lekow, ze z powodu chronicznego bolu mam brac codziennie to, nie mieli JAKICHKOLWIEK POWODOW MI
@ThiZ: nie wiem jaki sens ma wypisywanie leku, który jest i tak niedostępny. Twój lekarz mimo wszystko powinien szukać leku z innym API, skutecznym i dostępnym. Na pewno farmaceuci na złość Ci nie wydali tego leku, bo oni tam przecież pracują po to żeby leków nie sprzedawać XD nie dziwi mnie podejrzliwość farmaceuty, bo prób wyłudzeń takich leków jest na pewno masę, a jak czytają wypok to Cie pewnie kojarzą xDDDD
@Saszina21: jak mnie bawi takie #!$%@? sie normikow niekumatych w temacie, lek jest, ale w malej dostepnosci, ze w wojewodztwie zazwyczaj znajda sie pojedyncze sztuki i raz na jakis czas w hurtowniach

czemu lekarz ma nie wypisywac leku, kiedy musze go brac codziennie a zastapic mi go by mogl tylko morfina i fentanylem, jesli mialbym zyc bez skreta, bez zespolu odstawiennego :) z morfina jest taka sama sytuacja w aptekach, za
@Saszina21: aha, jeszcze dodam, ja nie lapie ataku bolu, ja go mam 24/7, oxy go jakos wycisza ale nie zabija tego najgorszego poczucia ciezkosci, oporu, jakby moje cialo mialo 80 lat, ta choroba mnie zniszczyla calego, dlatego kazdego takiego farmaceute zniszcze, nie dopuszcze by dalej #!$%@? fikolki, bo nie po to sie tyle nacierpialem, bym jeszcze mial opor w dostaniu leku, ktory nawet nie zabija do konca moich problemow, ale to
@Saszina21: idz na sor xDDDDD

no nie, nie maja prawa, dlatego kazdy farmaceuta, lekarz to mowi, gdy opowiadam takie sytuacje i pytam sie o ich zdanie, lol?

wez zacznij myslec, naprawde, bo wyglada to tak, jakbys chciala za wszelka cene udowodnic swoja racje, z ktora sie pogubilas

i nie, na sor nie przyjmuja z takich powodow, lol, to raz a dwa, no ja bym nikomu nie zyczyl soru, juz mam swoje
@ThiZ: Nawet nie czytam, bo to ty coś tu próbujesz udowodnić. Znam temat bólu nowotworowego i wizytach na sor w związku z tym, także wiem więcej niż Ci się wydaje xD
@Saszina21: no wlasnie nic nie wiesz xD jak maja pomoc na przewlekly bol calego ciala, zniszczonych stawow? dadza mi morfine? oxykodon? fentanyl? xD i do widzenia i co, nastepnego dnia znow mam wrocic przez uzaleznienie fizyczne, bo apteka nie wydaje slusznie wystawionego leku? czy moze jednak sor by wystawil, aby glupia #!$%@? mogla w koncu zrealizowac?

i ja nie musze ci nic udowadniac, bo ja mam racje i wyczerpalem caly temat