Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon: raczej chodzi mi o to, ze jak odstawie i nie wróci no to sam będę szukał rozwiązania na ślepo a jednak lekarz by wiedział lepiej. Chociaż jeśli to byłby pfs to na to nie ma rady
@azek: No to robisz reverse therapy i bijesz 500 masteronu, albo cokolwiek pochodnego DHT. Żaden lekarz Ci tego nie zaleci, nie do końca rozumiem tez czego oczekujesz od lekarza - on nie jest w stanie ocenić, czy będziesz miał jakieś sajdy. To loteria. Ryzyko jest niewielkie, zacznij od małej dawki i tyle.
@AVOIDME: brałem 1.25 co 2 dni i ochota na shrex zerowa dodatkowo faja skurczona w ciągu dnia ciągle i taka miękka jakbym w zimnym ciągle był. Tego podobno nie da rady odwrócić jakby ktoś dostał pfs bo czytałem, ze to #!$%@? przepływ do receptorów dht w penisie i zwyczajnie juz tam nie dociera
Dużo osób pisze że im bydlak nie staje albo libido słabe na finie. Ja 4 miesiące na nim i więcej mi się rypać chce niż wcześniej, pała staje na zawołanie a myślałem że będę podatny na wszelkie uboki o których wszyscy piszą. Kluczem może jest zaczęcie od małych dawek i przyzwyczajenie organizmu