Wpis z mikrobloga

Gdyby tylko można było wypowiedzieć bez konsekwencji umowę OC, otrzymać zwrot niewykorzystanej składki i zawrzeć nową korzystniejszą. Coś z Odynem jest nie tak, wygląda, jakby się nie uczył na błędach i potwierdza powiedzenie, że Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi. Myślałem, że nowego busa zrobią mu profesjonalnie, jak już tyle inwestuje, chce w nim żyć i wiąże z tym przyszłość. Obecnie nie wygląda, jakby miał przemyślaną tę budowę. Tyle czasu nic nie robi, siedzi i ogląda durne filmiki, a później nie ma pojęcia o niczym. Nawet nie pomyśli, żeby coś sprawdzić i się doinformować.
#odyn
  • 15
@Varumax: dziwne jest to ze Bartek mu nie powiedzial ze moze to OC jakie ma wypowiedziec, a on mu ogarnie lepsza umowe co plynnie bedzie kontynuowac

Zacznijmy od tego, że jak można wziąć nowego busa bez OC/AC. Przecież to jest jakaś makabra.


@Darth_Gohan: jak dla mnie to jakis babol od strony salonu, on dostal kare za brak OC na auto ktorym nawet nie wyjechal, grube dziadostwo ze jak zostawia kupe
@DryfWiatrowZachodnich: Odpisałem w innym miejscu. Znając życie i Adasia to szansa jest, że on nie słuchał co się do niego mówiło. Nie wierzę w to, że salon pozwoliłby sobie na taką kryptoreklamę. Naprawdę za każdym razem jak coś załatwiałem w salonie to prowadzili mnie za rękę.
Poza tym sprawę załatwiał brat więc też szansa, że zrobił tak jak do tej pory robił zawsze, a Adaś zapomniał po powiedzieć co tam się
@DryfWiatrowZachodnich: Ten Bartek to pewnie jakiś agent i potrzebny jest jak kolejny mechanik z polecenia z garażem w krzakach. Ma porównywarki, to niech sam sobie to wyliczy.

@Darth_Gohan: Widać można. Nie każdy kupuje auto z salonu, ale w takim wypadku ciężko mu było wpisać w Google "Co trzeba zrobić po zakupie samochodu z salonu?"
@DryfWiatrowZachodnich:
Tak, czesto przekłamują dane klientow, np. Ilosc dzieci, czy informacje o posiadanym majatku rolnulym (z budowlanca robi sie rolnika) w ten sposob zyskujesz pare zl na ubezpieczeniach. Inna sprawa jest to, ze kiedy ubezpieczony walnie jakas gafe na drodze, zaczynają sie problemy z wyplata odszkodowania.