Wpis z mikrobloga

W całej propagandzie ruskich trolli najbardziej po zupie z chomika śmieszyła mnie narracja, że rząd chce przywrócić pobór przez to, że Polska pomaga Ukrainie i poborowi będą walczyć za Ukrainę XD

Gdy w rzeczywistości poboru u nas nie przywrócono tylko dlatego, że Ukraina się trzyma i jeśli da radę się obronić przed ruskimi, to raczej się go nie przywróci, bo władze będą się bały sprzeciwu.

Gdyby jednak Ukraina padła i ruscy by stali pod Lublinem i Rzeszowem, to pobór na pewno zostałby przywrócony, bo nastąpiłaby panika społeczna, a my graniczylibyśmy z ruskimi na prawie całej wschodniej granicy.

#ukraina #rosja #wojsko #wojna #heheszki #humorobrazkowy
s.....i - W całej propagandzie ruskich trolli najbardziej po zupie z chomika śmieszył...

źródło: comment_1673432500i7LwCAXVwzhEjnnpabgoEP.jpg

Pobierz
  • 44
@skitarii: Najwięcej to dali amerykanie i od nich zależy kto co otrzyma i czy coś otrzyma a nasze zdanie się nie liczy, jak amerykanie postanowią to jeszcze dzisiaj pół ukrainy zostanie sprzedane ¯\_(ツ)_/¯

Mieści ci się w łowie koncepcja przerzutu przez nasz kraj ale bez naszego dokładania XD

A twoje fantazje o moim życiu to mnie nie interesują zwłaszcza, że przez wykop jeszcze nie widzi się życia innych ludzi dlatego po
Najwięcej to dali amerykanie i od nich zależy kto co otrzyma i czy coś otrzyma a nasze zdanie się nie liczy, jak amerykanie postanowią to jeszcze dzisiaj pół ukrainy zostanie sprzedane ¯_(ツ)_/¯


@harold97: ale Amerykanie tak nie postanowią, bo ruscy nie mają za co Ukrainy kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to, walka Ukrainy pokazuje potęgę USA.

Mieści ci się w łowie koncepcja przerzutu przez nasz kraj
@skitarii: No ja już z twojej twórczości dawno wyciągnąłem wnioski w takim razie XD Frustracja to max co dostaniesz
mam nadzieję, że przywrócą ten pobór bo masz za dużo czasu przed kąkuterem

Przecież polska dała najwięcej sprzętu więc chyba pokazuje potęgę polksi a nie usa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ja już z twojej twórczości dawno wyciągnąłem wnioski w takim razie XD Frustracja to max co dostaniesz


@harold97: od ciebie na pewno frustracja to max XD

Przecież polska dała najwięcej sprzętu więc chyba pokazuje potęgę polksi a nie usa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale o co ci tutaj chodzi, kompleksiarzu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O to, że Polska nie wygrała jakichś zawodów
@skitarii: W sumie to ja już nie wiem o co ci chodzi
zacząłeś od wyzywania mnie i całkowicie pominąłeś twój post wiedząc prawdopodobnie, że jest idiotyczny
jesteś sfrustrowany i zły bo już mało kogo obchodzi i przejmuje się nagonką i polowaniem na czarownice już nikogo nie szokuje ruska onuca i nie możesz bawić się w inkwizytora ¯\_(ツ)_/¯ więc starasz się sam wywoływać kolejne nietrafione tezy
@harold97: no ale przecież ja dosyć wyraźnie napisałem o co mi chodzi ¯\_(ツ)_/¯

To, że ty nie chciałeś tego zrozumieć, bo cię frustracja życiowa dusi i próbowałeś na siłę zrobić z tego jakąś "sprzeczną narrację" to już twój problem XD
Po prostu cały twój post jest zwykłym chciejstwem i rzeczywiście napisany tak jakby autor zamknął się w swojej bańce i nie dopuszczał realnego świata ¯_(ツ)_/¯


@harold97: jakim chciejstwem? Ja po prostu napisałem fakt, że jakby Ukraina padła, to pobór byłby już w Polsce ogłoszony XD

To, że ty masz o do ból dupy nic nie zmienia XD
@skitarii: gdyby babcia miała wąsy to była by dziadkiem, gdyby polska zaanektowała Litwę, Ukrainę, Rosję, chiny to my dyktowalibyśmy warunki amerykanom XD
Ukraina nigdy by nie została w pełni zaanektowana a polska nawet wtedy nie wprowadziła by poboru ¯\_(ツ)_/¯
Ukraina nigdy by nie została w pełni zaanektowana a polska nawet wtedy nie wprowadziła by poboru ¯_(ツ)_/¯


@harold97: sama porażka Ukrainy i podporządkowanie jej wojsku Rosji przywróciłoby pobór w Polsce.

Białoruś też nie jest zaanektowana, a jakoś z jej terenów atak na Ukrainę poszedł. Jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to nie pisz XD
@skitarii: To samo mogę powiedzieć tobie znawco geopolityki z wypoka ¯\_(ツ)_/¯
wiesz tyle ile ja i twoje zdanie jest tyle warte co moje
chociaż znając manierę wykopkowych frustratów zaraz powiesz, że pracujesz jako polski generał i się znasz XD
To samo mogę powiedzieć tobie znawco geopolityki z wypoka ¯_(ツ)_/¯


@harold97: ja przynajmniej umiem czytać w przeciwieństwie do ciebie XD

wiesz tyle ile ja i twoje zdanie jest tyle warte co moje

chociaż znając manierę wykopkowych frustratów zaraz powiesz, że pracujesz jako polski generał i się znasz XD


Różnimy się tym, że ja z życiowej frustracji nie łykam debilnej propagandy jak ty, gdy się zaplułeś o sam obrazek, bez czytania wpisu
w rzeczywistości to masz granicę z kacapią w Kaliningradzie i Białoruś xa oknem także #!$%@? głupoty


@gnt_1: i co z tego? Przecież tu nie chodzi o granicę, tylko o to co by ludzie myśleli o zagrożeniu ze strony Rosji, gdyby przejechała się po Ukrainie bez większych problemów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: ludzie zawsze myśleli o takim zagrożeniu a to że przejechaliby Ukrainę bez walki to w gruncie rzeczy wszyscy przewidywali i się tego spodziewali także żadne byłoby to zaskoczenie xd

Edit: zapomniałem dodać że przed 2014 mieliśmy rosyjską Ukrainę i jakoś nie było problemu xd
ludzie zawsze myśleli o takim zagrożeniu a to że przejechaliby Ukrainę bez walki to w gruncie rzeczy wszyscy przewidywali i się tego spodziewali także żadne byłoby to zaskoczenie xd


@gnt_1: jprdl i co z tego? XD

Przecież pobór by wprowadzono z powodu zagrożenia, a nie z powodu zaskoczenia. A zagrożenie byłoby duże, skoro parę miesięcy wcześniej Putin żądał wycofania wojsk NATO z Polski.

Edit: zapomniałem dodać że przed 2014 mieliśmy rosyjską
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: kacapy dążyły wyłącznie do przywrócenia statusu sprzed 2014 i wzięcia terenów na wschodzie xd także całkowicie oczywiste jest że nie byłoby poboru, wręcz przeciwnie, nikt by nawet tego tematu nie poruszał xd
kacapy dążyły wyłącznie do przywrócenia statusu sprzed 2014 i wzięcia terenów na wschodzie xd także całkowicie oczywiste jest że nie byłoby poboru, wręcz przeciwnie, nikt by nawet tego tematu nie poruszał xd


@gnt_1: co ty bredzisz? To w 2014 roku Ukraina była państwem podbitym militarnie? Co ty za debilizmy piszesz? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skitarii: od czasu rozpadu związku radzieckiego była państwem sprzymierzonym militarnie z Rosją tak jak Białoruś także grzecznie przepuściłaby rosyjskie wojsko o ile nawet nie dołączyła xd dobra kończę dyskusję bo albo za młody jesteś żeby to pamiętać albo jesteś trollem
od czasu rozpadu związku radzieckiego była państwem sprzymierzonym militarnie z Rosją tak jak Białoruś także grzecznie przepuściłaby rosyjskie wojsko o ile nawet nie dołączyła xd dobra kończę dyskusję bo albo za młody jesteś żeby to pamiętać albo jesteś trollem


@gnt_1: znowu bredzisz. Po upadku ZSRR ruskie wojska były tylko na Krymie. Porównując Białoruś do Ukrainy sprzed 2014 piszesz po prostu debilizmy niemające nic wspólnego z rzeczywistością.