Wpis z mikrobloga

11 stycznia 2023, "Podwyższyłem ceny za piwo"
- Dzisiaj łysy zaczyna z kompletnie nową oraz niecodzienną (anty)koncepcją, czyli od razu wchodzi z grubej rury combo: krematorium, motorek, nora, pies i Srejle
- Teraz jest pora sucha, ale w nocy padało i zmyło kurz
- Pies dostał kość, a somsiad wywiózł na imprezę 2 grille
- Srejle szatkuje mięso, a pies już czai się na darmochę
- Łysy kupił maszynę do mięsa, ale Srejle użyła tasaka (pewnie był przykaz, żeby nie ruszać bo się zepsuje od patrzenia)
- Pies hurtownika nie przyszedł z alimentami tylko po kość
- Srejle jeszcze dorabia zupę z warzywami (u Prezesa organizm może takie coś odrzucić)
- Lejla atakuje wszystko co się rusza (okoliczne psy), biegnie za Człowiekiem Od Hurtownika
- Tam też jest oszczeniona suka
- Do hurtownika nie można wejść bo jest pierdzielnik, zmiany, remanent
- Ze wsi jadą kabriolety sprzedające jakieś barachło
- W kartonach siedzi mały kot, a że jest kamera to hurtownik tylko krzyczy
- Wchodzi nowe piwo Hanuman. Nie ma dnia, żeby nie płacić $100, koszty rosnom
- Wczoraj kupił maszynkę do mięsa, jutro przychodzi drukarka, której użyje pewnie raz, ale koszty, koszty
- Idzie po zgrzewkę Cambodii, a potencjalnym klientem na Cambodię jest Gapa (aka Marcin z Się Ryp)
- Łysy wydał $62.5, a to kwota sroga
- Srejle jest w kolejnej nowej stylówce. Później się przebrała ze stylówki koreańskiej k-popowej na normalne ciuchy do roboty
- Pani kroi mięso dla psa i o dziwo mówi
- Lejla coraz mniej zaczyna się przejmować szczeniakami, a łysy musi robić za podstawiacza pod cyca
- Prezes poszedł się wykąpać, a pies idzie za nim, za co dostał zjebkę
- Pies ma dzieci i sobie olewa, chyba uczy się od najlepszych
- Prezes robi za dziadka
- Od kińczyka dostał jakieś resztki, więc Srejle musi "krulewiczowi" odgrzać, a ta niestety je
- Srejle jest zajęta to on sobie odgrzeje dla "kąkętu" sam
- Najlepsza jest golonka
- Na koniec jedzie kupić owoce, bo ma ochotę

#raportzpanstwasrodka
  • 2
Dzięki za skrót. Wczoraj, po dłuższej przerwie chciałem obejrzeć ale się nie da. Jak na jeden raz to zbyt wiele akcji :) Ciągle mnie zastanawia te ponad 15k wyświetleń za każdym razem - taka tylko luźna dygresja.