Wpis z mikrobloga

@atteint: Miło że pytasz! :) Słucham wszystkiego co się nawinie. Kocham zarówno muzę ze starego Deus Exa, jak i klasyki, które wszyscy znają - Morrowind, Witcher, Skyrim. Lubię czasem odpalić coś śmiesznego (Rayman Origins), czy mrocznego (obczaj sobie kompozytora GRAHAM PLOWMAN na spoti/yt). Muza to moje życie, więc mogę o tym pisać i pisać :D A Ty czego lubisz słuchać najbardziej?
@baz0k: szanuję za pierwszego Deus Exa, było tam parę perełek, zwłaszcza motyw przewodni z Hong Kongu.

co do mnie, to niepodważalnym faworytem jest Homeworld, naprawdę #!$%@? soundtrack. Mark Morgan w Planescape Torment i Falloutach także robił świetną robotę. wspomniany przez ciebie Deus Ex, Max Payne 2, Earth 2150, Diablo 2 i pewnie jeszcze coś bym dopisał do listy.

obczaj sobie kompozytora GRAHAM PLOWMAN na spoti/yt


sprawdzę na pewno.
atteint - @baz0k: szanuję za pierwszego Deus Exa, było tam parę perełek, zwłaszcza mo...
@atteint: No tak... Fallout przecież też mistrzostwo. Jak słyszę motyw z katedry z F1 to wciąż mam ciary (no i glow). Muszę odświeżyć Maxa Paina, bo nie kojarzę tam muzy (poza głównym motywem), a Earth 2150 nigdy nie słuchałem (choć grałem za dzieciaka). Dzięki za inspirację!