Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #alfaromeo

Tak patrze alternatywy do giulia I ciezko mu dobra alternatywe znalezc mimo ze Giulia ma wady. Np takie audi ma tragiczny maly kwadratowy tablet, porazka jakas. BMW serii 3 jedynie wydaje sie lepsze ale tez gowniany tablet. Polecacie cos lepszego? Tylko zadne volkswageny xD Automat i benzyna
  • 15
@pakujmandzur: Nowa c klasa jest kanapowcem. Typowy mercedes w przeciwieństwie do poprzedniej generacji. Seria 3 polift wygląda bosko na zewnątrz ale o ile wcześniejsze zegary były gówniane to teraz to już rzadka kupa rzucona na twarz.

Ostatnio jeździłem obecną (i dosyć starą generacją) audi a4 i jest ok. Gulia ma nowy cennik i polift chyba jest, co troszkę ją upośledza na rynku. Balkan nawet o tym wspominał, że rok temu to
@pakujmandzur: Ale o co chodzi z tabletem? Zarówno A4 jaki i BMW 3 mają większe ekrany od Giulii. Chodzi o to, że wystają nad deską? No jak to jest główne kryterium wyboru samochodu to chyba faktycznie poza Alfą mało kto potrafi wkomponować ekran normalnie w deskę.

@cwlmod: Ale to też jest trochę #!$%@?, bo teraz nie ma wersji 200KM tylko 280, nie RWD tylko AWD obowiązkowo i w podstawie dużo
@pakujmandzur: Typie, czy ja mam problem? xD Zapytałem się normalnie o co chodzi z małym tabletem, bo Giulia ma jeszcze mniejszy ekran i zaznaczyłem, że chyba nikt poza Alfą nie umie tego sensownie wkomponować jeśli o to chodziło. Lepiej nie kupuj, jak jesteś taki sapacz to będziesz tylko psuł opinie o użytkownikach.