Wpis z mikrobloga

Jako że wiele osób pytało mnie co ja uważam w wiadomościach prywatnych. Przesyłam mój ogląd sytuacji dla osób niekoniecznie orientujących się w US17 ale którzy chcieliby wiedzieć co jest prawdą a co fałszem. Dzięki za wszystkie wiadomości.

Dziękuję za zaufanie i śpieszę z odpowiedzią. Nie można dać się zastraszyć jak sami widzicie.

#kononowicz #patostreamy #pajaczgrajewa #uniwersum
Pobierz pyczasty - Jako że wiele osób pytało mnie co ja uważam w wiadomościach prywatnych. Pr...
źródło: comment_1673390050qXG2dpDAzjt9ETuomd3WqH.jpg
  • 17
@pyczasty: a ty dalej zaczepiasz i szukasz kolegow?
Nikt twojego odwloka ru nie spenetruje, musisz szukac na innym tagu albo od razu jechac do krzyzowej, tam pewna mariola ma strapona ktorego regularnie nawilza w celu inspekcji dziurki rozkoszy (wedlug jej meza)
@pyczasty: Możesz przedstawić listę tych wiele osób pytających w prywatnej wiadomości? I nie dla hejtu a dla pokazania, że Twoje słowo jest coś tutaj warte na jakże tym zacnym forum ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OgorekMorski: Czemu ma usuwać konto? Bo ma inne zdanie od was? Przecież od tego jest to forum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Halllo nie popadajmy ze skrajności w skrajność, każdy ma prawo wypowiedzi chyba że upośledzony ShLs postanowi inaczej ( ͡ ͜ʖ ͡)