Wpis z mikrobloga

( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #niebieskiepaski ##!$%@? Liczę na plusy bo może stary to zobaczy. Co myślicie. Partner nie chce dzieci, ja na antykoncepcji jestem ponad 10 lat, mam problemy zdrowotne wiec chce przestać je brać. Rozważaliśmy podwiązanie jajników ale jest to bardzo inwazyjna operacja i ja zaproponowałam żeby on się tym zajął. Jak poczytał to zmienił zdanie ze on jednak tego nie zrobi bo może zmienić zdanie za 5lat. ¯_(ツ)_/¯ . to w końcu chcesz to dziecko czy nie? Mam chorobę która moje dziecko mogłoby odziedziczyć wiec raczej planowaliśmy zaadoptować. Moje pytanie to wtf- czy to nie jest biurwa z logiki? Dajcie znać co myślicie. Powiedział coś kiedyś poniżej pasa ale to zachowam narazie dla siebie, jakby miał plan B i wszystko co mamy zmieniło by się o 180* dla niego.. #rozowypasek #problemypierwszegoswiata
  • 10
@jazzip: Chyba tylko Ty w tym związku jesteś przekonana, że nie chcecie dzieci xD Zainteresuj się powodem zmiany zdania. Chociaż rozumiem partnera, że nie jest przekonany do wazektomii, bo to też jest zabieg.
Nawiasem mowiąc wazektomia nie była w pełni odwracalna?


@xylomorphinedrolexum: teoretycznie jest, w praktyce im dłużej się zwleka tym większa szansa na to że po ponownym zabiegu i tak będziesz strzelał ślepakami
@jazzip: póki co gumki jeszcze nie są jakoś bardzo drogie
@jazzip: no tak jakby chlop mysli bardzoej o sobie, no ale jestes p0lka eiec standardowo:

Stary jak to czytasz, olej te karyne, jak cos bedzie mruczala to lej w pysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@flex: Jak jesteś w związku to działa to w dwie strony. Dlaczego tylko kobieta musi P to dbać? Jesteśmy razem prawie 15 lat, w tym kilka lat po ślubie. Mi się „odechciało” dziecka dzięki niemu bo go nie chce to nie będę naciskać, zawsze jest opcja adopcji. Z różnych powodów zdrowotnych zostają mi gumki lub wazektomia dla męża..