Wpis z mikrobloga

Drukarka mi się zesrała, a ksero w moim #!$%@? ma remont i nie jest czynne. Czy mogę nadać paczkę z vinted inpostem bez drukowanie tej etykiety z pozycji aplikacji? Po prostu ją taką nagą wrzucić i uciec?
#vinted
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Szaka_laka: jeśli chodzi o vinted to nie wyślesz tego bez etykiety, jedynie gdybyś miał etykietę wygenerowana przez inpost to wtedy możesz wrzucić bez etykiety
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yssuna: jak vinted generuje etykiete z numerem przesylki inpost to nie ma różnicy i nic nie zginie. To na tej samej zasadzie co kody zwrotu na paczce z allegro. Inpost sam drukuje na tej podstawie etykiety. Tak samo jak nie masz drukarki to sam numer przesyłki na paczce wystarczy. No chyba ze ta etykieta vinted to jakas magiczna jest w co wątpię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@seboxtc: Tak jest magiczna...Po prostu vinted nie będzie śledziło tej paczki jeśli nie będzie etykiety od nich przez co w apce vinted będzie widniało, że paczka została nie nadana, wiele takich paczek widzialam i wiele takich paczek nie dotarło do nikogo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yssuna: o czym Ty piszesz. Jak wygenerujesz etykietę w vinted to masz wygenerowana i numer jest wygenerowany. I vinted bedzie mialo statusy przesylki bo bierze info z inpostu po numerze przesyłki inpostu

Ty myślisz ze jak to działa
@BlackSlip: @Yssuna: Tak jak napisał @seboxtc:. Jednak można nadać i nic nie wybuchnie, obsługują jak inne paczki i numer wystarczy. Ale wiem, że na poczcie by to nie przeszło, bo ostatnio w ksero wydrukowali mi babola i kod się nie zczytywał, to babka rozłożyła ręce, bo nie może tego wprowadzić ręcznie. I dzięki @seboxtc:, bo sb sprawdziłam, że etykieta niczym się nie różni od tej klasycznej i potem
Pobierz
źródło: comment_1673393321Xwfc3B4aIdNja31PCbW7db.jpg