Wpis z mikrobloga

Siema! To moja pierwsza aukcja charytatywna WOŚP i liczę na mały sukces swój, jak i wspierających Wielką Orkiestrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie, nie zgapiłem od @Tonari_Totoro ¯_(ツ)_/¯ choć jego aukcję są inspiracją, bo sam (a raczej z dwoma ziomkami) wygrałem dwukrotnie taką aukcję, w poprzednich latach (stąd poznałem właśnie @Tonari_Totoro )

Tym razem staję po drugiej stronie grania z Orkiestrą. I podobnie, oferuję przejażdżkę terenówką po Katowickich Postindustrialach połączoną z kociołkiem na ognisku.

U mnie jednak jest wybór, kociołka mięsnego lub wegetariańskiego (° ͜ʖ °)

Zachęcam Mirabelki i Mirków do licytowania. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://allegro.pl/oferta/jazda-terenowka-po-katowickich-postindustrialach-13122101832

#offroad #katowice #wosp #zabrze #gliwice #mikolow #rudaslaska #myslowice #slask #jaworzno #sosnowiec #dabrowagornicza #krakow #samochody #motoryzacja #czaswolny #zainteresowania #opole #4x4
Pobierz KLM13 - Siema! To moja pierwsza aukcja charytatywna WOŚP i liczę na mały sukces swój,...
źródło: comment_1673372652V5jUq2HLpMjM2kWM2vNFCi.jpg
  • 23
@ArchDelux: To auto sprawdziło się w tamtym roku w terenie nie raz. Jeśli przyszedłeś tutaj wyszydzać, to po prostu daruj sobie i spraw sobie terenówkę z prawdziwego zdarzenia skoro Cię stać i zorganizuj swoją akcję pomagania.To jest moja skromna cegiełka, bo na taką mnie stać i taką oferuję rozrywkę i pomoc charytatywną.
@Peter_Mountain: Piotrze Góro aka drama queen: to, że matamatmat chce wspierać Owsiaka lub inną zbiórkę nie oznacza, że inni tego albo czegoś innego nie lubią. To jedynie oznacza, że matmatmatmat chce wspierać WOŚP.