Wpis z mikrobloga

Wiem, że uznacie to za trolling, ale opowiem dwie sytuacje z wakacji w Amerykach.
Jedną to odpaliłem Tindera - no niestety tutaj dużo gorzej niż w Polsce, chyba ten napis PL trochę krytycznie odbierany, bo byłem popularny jak lód w kostkach na Syberii. Mam golda i widziałem że przesunął mnie w parze jakiś facet. #!$%@? - jak się pije samemu to alkoholizm pdk, zagadałem i umówiliśmy się na piwo, wyjaśniłem że ja no homo, ale nie mam z kimś się bawić tutaj. Spoko typek, kilka lat starszy, spędziłem z nim w sumie większość wieczorów. W czym haczyk? Ten mi mówi, że w pracy ukrywa że jest gejem i on ogólnie nie lubi ruchów LGBT+.
Drodzy państwo - znalazłem swojego kolegę geja, co to nie chodzi na marsze LGBt który do tego jestem czarnym z USA. Combo breaker, nie to co ten ciemnogród nad Wisłą.
Druga sytuacja to już absolutny WTF, sam bym w to nie wierzył i uznał, że to białe myszki z przepicia, gdyby nie ślad na IG. Wracam z imprezy w Medellin o 5 nad ranem do Hotelu. Gość nie akceptuje karty ja nie mam gotówki w hotelu, coś tam dyskusja i podchodzą dwóch gości do stali pod hotelem. W końcu się zgodził na 5 dolarów(dwukrotność wartości kursu), a Ci spod hotelu zapraszają bym z nimi posiedział. Jeden z nich w sumie kompletnie nieistotny - jakiś Wenezuelczyk z dużym psem. Drugi - #!$%@? ja #!$%@?. Murzyn z Ghany mieszkający w USA ubrany o 5 nad ranem w szlafrokz jakąś czapeczką co dość podobna do Turbanu. Przy sobie mają jakiegoś minikundla trzymając go na rękach. Pyta skąd jestem, mówię że Polska. On że to taka Rosja? Nie, my nie lubimy Rosji. A on skąd ten hate, Rosja nie jest taka zła i w ogóle za imperializm odpowiada USA i coś tam dalej tłumaczył mi, a że ja #!$%@? to mi się tego słuchać nie da. #!$%@? proponuje iść na piwo do baru zamiast tego. Wyciąga woreczek z kokainą, zaczyna wciągać 3 metry od ochroniarza z bronią z mojego hotelu(gdzie jakoby zero tolerancji dla narkotyków, widać ile #!$%@? znaczy regulamin) i tłumaczy mi jak bardzo szkodliwy jest alkohol.
#!$%@? poszedłem spać.
#lgbt #kolumbia #usa #tinder #podroze #podrozujzwykopem
  • 4