Wpis z mikrobloga

Panowie, a wytłumaczycie mi, dlaczego wyborcy polskiej prawicy (Konfederacji) nie mogą czuć mniejszej odrazy do polskiego lewactwa (PiS) niż do antypolskiego lewactwa z PO, SLD, Hołowni itd? XD


@Kapitalista777: bo to niekoszerne jest, lepiej o tym nie mówić. Propaganda może być tylko koncesonowana. Albo jeb***z pis z nami albo "zostaw! niech ginie!!!11!"

Taka ich logika, pamiętajcie kryptopisowcy, jesteście bolszewikami.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: bo to niekoszerne jest, lepiej o tym nie mówić. Propaganda może być tylko koncesonowana. Albo jeb***z pis z nami albo "zostaw! niech ginie!!!11!"


@qluch: Fajnie tylko weźcie pod uwagę, że formalnie cała k0nfa jest zbudowana na antypisie. Tymczasem nieformalnie w dużej części mają wspólny elektorat a PiS rzuca pieniędzmi w narodowców.

PS @qluch: czemu unikasz mojego pytania? Po raz 5 mam ci je przypomnieć? Lestek
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Dlaczego? Konfederacja dzieli z PiS kwestie narodowe, tożsamościowe, historyczne i częściowo społeczne (konserwatyzm).

Dzięki nas od PiS stosunek do gospodarki.

Wy, POwcy, stosunek do gospodarki macie taki sam jak PiS, a poza tym jesteś od obcym kulturowym
  • Odpowiedz
PS @qluch: czemu unikasz mojego pytania? Po raz 5 mam ci je przypomnieć? Lestek to samo. A widzę, że śledzicie ten wpis bo zaplusowaliście kapitalistę nawet jak was nie zawołał.


@Kryspin013: serio, nie wiem o co ci chodzi, możesz po kolei wytłumaczyć mi o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: serio, nie wiem o co ci chodzi, możesz po kolei wytłumaczyć mi o co ci chodzi?


@qluch: Dobra to po raz piąty. Tyle piszesz o #neuropis to pokaż jakiekolwiek dowody na to. Konkretnie np znaleziska uderzające w PiS, dodane przez osoby neutralne, niezwiązane z promocją żadnego polityka (np z konfy, po lub lewicy) i zakopane przez neuropę. Przykłądem mogą być znaleziska uderzające w Obajtka.

I
  • Odpowiedz
Tyle piszesz o #neuropis to pokaż jakiekolwiek dowody na to.


@Kryspin013: geneza tagu #neuropis przy którego tworzeniu uczestniczyłem odnosi się do pierwszego posiedzenia Sejmu, gdzie 0p0zycja głosowała razem z pisowskimi bolszewikami głosząc pojednanie i razem przegłosowali sowich marszałków ale razem też RĘKA W RĘKĘ odrzuciły kandydaturę z Konfederacji.

#neuropis jest tagiem który odnosi się do współpracy 0p0zycji i pisowskich bolszewików w celu je**nia Konfederacji.
  • Odpowiedz
No, najbliżej mi do nich. Choć nie popieram bez zastrzeżeń.


@Kapitalista777: no i w tym momencie kryspek cię przestał szanować XD Pamiętaj, neuropisowiec będzie cię nienawidził za to, że smiałeś śmieć pomyśleć, że może zagłosujesz na Konfederację.
  • Odpowiedz
@L3stko ma rację że @Vosemite jest neuropisowcem który sam przyznaje, że woli pisowskich bolszewików, tak samo ty jesteś neuropisowcem.


@qluch: Oczywiście, że konfederacja jest gorsza niż pis (jakbym napisał pis jest lepszy to już L3stk0 by wycinał xd).

Nie wiem jak z tego wyciągnąłeś, że ktoś jest pisowcem
  • Odpowiedz
@Kryspin013: geneza tagu #neuropis przy którego tworzeniu uczestniczyłem odnosi się do pierwszego posiedzenia Sejmu, gdzie 0p0zycja głosowała razem z pisowskimi bolszewikami głosząc pojednanie i razem przegłosowali sowich marszałków ale razem też RĘKA W RĘKĘ odrzuciły kandydaturę z Konfederacji.


@qluch: Zadałem ci jedno proste pytanie aż 5 razy. 4 razy udawałeś, że nie wiesz o co chodzi a za piątym zmieniasz całkowicie wątek. Ehh
  • Odpowiedz
@qluch: Oczywiście, że konfederacja jest gorsza niż pis (jakbym napisał pis jest lepszy to już L3stk0 by wycinął xd).

Nie wiem jak z tego wyciągnąłeś, że ktoś jest pisowcem


@Vosemite: jak to jak, zakrzywił rzeczywistość pod tezę. Tak jak @l3stko to robi. Tu się coś wytnie, tam się przeinaczy i cyk xD

A jak poprosisz o konkrety to dupa cicho, mimo, że widzisz, że się plsuują tu
  • Odpowiedz
Oczywiście, że konfederacja jest gorsza niż pis (jakbym napisał pis jest lepszy to już L3stk0 by wycinał xd).


@Vosemite: czyli jesteś neuropisowcem ¯\_(ツ)_/¯ to mamy załatwione.

Nie wiem jak z tego wyciągnąłeś, że ktoś jest
  • Odpowiedz
Oczywiście, że konfederacja jest gorsza niż pis (jakbym napisał pis jest lepszy to już L3stk0 by wycinał xd).

@Vosemite: czyli jesteś neuropisowcem ¯_(ツ)_/¯ to mamy załatwione.


@qluch: Idąc tym tokiem myślenia, jak będziesz miał do wyboru mordercę albo złodzieja i wybierzesz złodzieja, to będziesz lubował się w złodziejach xd
  • Odpowiedz
@qluch: Idąc tym tokiem myślenia, jak będziesz miał do wyboru mordercę albo złodzieja i wybierzesz złodzieja, to będziesz lubował się w złodziejach xd


@Vosemite: gość albo nie miał logiki na studiach albo nie był na studiach xD
  • Odpowiedz