Wpis z mikrobloga

Rozprawmy się raz na zawsze z copem różowych i normictwa jako że 30latki są tak samo atrakcyjne jak 20latki i że mężczyźni powinni wiązać się z rówieśniczkami według pewnych osób na tagu.
#blackpill #przegryw

W jakim wieku kobieta jest dla was najbardziej atrakcyjna?

  • 18-23 63.8% (90)
  • 24-28 20.6% (29)
  • 29-35 8.5% (12)
  • 35-40 3.5% (5)
  • 40+ 3.5% (5)

Oddanych głosów: 141

  • 16
@typowyWykopekMizogin: Jakby kobiety przy ścianie nie miały kartoteki partnerów jak tirówki to nawet bym się zlitował i był wierny w stałym związku, ale jak sobie pohulała to żaden frajer nie będzie robił za demobil. Stary sprzęt ma wartośc jak jest nieużywany
Biorąc 30latkę nie daj boze z dzieckiem to bierzesz zwykly odpad z rynku matrymonialnego. Jak kupujecie mieso w sklepie to tez bierzecie takie, którego termin jest do jutra czy które jeszcze może tydzień poleżeć w lodówce, żeby zjeść je np. sobie za 3 dni?
W sumie to nie wiem, ale bardziej u obecnych trzydziestek jest to, że facet nie dostanie tego co jej ex gdy była młodsza i nie chodzi tutaj o mityczny seks tylko relacje, wspólne rozrywki ect


@dondonu: To w sumie dodatkowy problem z tymi 30tkami. Już pomijając to, że większość 20 wygląda po prostu lepiej niż ich 10 lat starsze koleżanki to taka 30 jest po prostu już znudzona życiem.

20 latka
@CloudSpanner: I to co napisałeś jest wlasnie najgorsze. Większość wykopków w ostatnich postach skupiła się tylko na walorach fizycznych, a najgorsze, że tzw "poważny związek" to jest po prostu kostnica za życia jak nie odhaczyłeś popzrednich szlaonych. Dlatego nie warto i lepiej iść w samorozwój jakkolwiek ten termin nie byłby oklepany niż łudzić się, ze nagle baba po przejściach zrobi z tobą wypad na haburgera i do kina a potem posmieszkujecie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@typowyWykopekMizogin:

Jeżeli chodzi o fizyczność to im się jest starszym tym bardziej się to dostrzega, jak w latach 2x rówieśniczki zaczynają delikatnie z roku na rok coraz bardziej tracić urodę. Prime time w zależności od kobiety to średnio 18-23.
@CloudSpanner: Co ciekawe jedyna kobieta po 30tsce jaka ma zalety to która jest nadal wyzwolona, chce imprezować i ma przysłowiowo oba ramiona w tatuażach.Bo najbardziej nienawidzę tych co szaleją a potem chcą być cnotkami domowego ogniska. Takie to tylko zdradzać z roksami
Ej mordy ja mam 30 a wszyscy myślą ze max 25, ciagle wszyscy mówią mi ze jestem młoda, ze siksa, małolata, nie jestem traktowana zbyt poważnie, co w takiej trudnej sytuacji? W sumie u mnie dziwnie to wyglada bo ja szczyt atrakcyjności osiągnęłam jakoś rok temu. Chyba nigdy nie będę wygladac jak dojrzała kobieta, zachowywać sie tez nie, niby mam ogarnięte życie ale czuje sie jak dzieciak, jestem strasznie beztroska, im jestem
Co ciekawe jedyna kobieta po 30tsce jaka ma zalety to która jest nadal wyzwolona, chce imprezować i ma przysłowiowo oba ramiona w tatuażach.Bo najbardziej nienawidzę tych co szaleją a potem chcą być cnotkami domowego ogniska.


@dondonu: Niby dobrze bo nie wyszalała się z innymi a z Ciebie chce tylko zrobić beciaka ale świadomość, że ona jest już na tej karuzeli 10 lat z najróżniejszymi bolcami sprawia, że nie śpieszno mi do
@malypotwor666: Trochę się z tym zgadzam co piszesz, bo sam mam 28 lat i często wyjmuję dowód osobisty w sklepie ect. Ale mi akurat nie chodzi o wygląd tylko mental też. Bo jeśli masz nadal mlodą duszę to super, ważne byś nie traktowała trzydziestki jako musu na stateczność, bo dla rówieśnika co w życiu nie zaznał rozrywki taki związek byłby gehenną