Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, ja myślałem, że wy z tym #tinder przesadzacie xD Założyłem konto żeby to obczaić po latach i #!$%@?łem swoje foto przerobione w faceapp na kobiete. Dosłownie w moment pokazało mi, że mam 40 lajków tylko muszę jakieś tam premium kupić by zobaczyć kto polubił. Usunąłem konto i założyłem jeszcze raz jako chłop i wrzuciłem to samo swoje, ale nieprzerobione zdjęcie i nie mam żadnego polubienia xD Jak to jest możliwe skoro rozkład płci jest mniej więcej podobny na rejonie xD
  • 22
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: A weź daj spokój, jakby to wszystko uwzględnić to wychodzi że zostaje tyle co nic i trzeba mieć dużo szczęścia.
A tymczasem 30 letnia singielka 3/10:
"Wymarzony partner
najprzystojniejszy*zawsze zadbany*o cudownym zapachu*Najlepszy pod każdym względem*Tylko mógłby nie chrapać*Powinien być wyższy ode mnie*Szczupły*Piękny uśmiech*Mający poczucie humoru*opiekuńczy*wrażliwy*wyrozumiały*pewny siebie*czuły*mądry*kochany*zazdrosny* pomysłowy*dotrzymuje słowa*zawsze potrafi mnie rozbawić i pocieszyć*zabawny*umiejący tańczyć*z poczuciem humoru*zakochany we mnie*cudowny*troskliwy*kochający całym sobą, tyle wystarczy*Może to Ty
  • Odpowiedz