Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, ja myślałem, że wy z tym #tinder przesadzacie xD Założyłem konto żeby to obczaić po latach i #!$%@?łem swoje foto przerobione w faceapp na kobiete. Dosłownie w moment pokazało mi, że mam 40 lajków tylko muszę jakieś tam premium kupić by zobaczyć kto polubił. Usunąłem konto i założyłem jeszcze raz jako chłop i wrzuciłem to samo swoje, ale nieprzerobione zdjęcie i nie mam żadnego polubienia xD Jak to jest możliwe skoro rozkład płci jest mniej więcej podobny na rejonie xD
  • 22
Jak to jest możliwe skoro rozkład płci jest mniej więcej podobny na rejonie xD


@evilonep: 70-80% użytkowników tindera to chłopy, więc jest taka dyspropocja, że faceci walą wszystko w prawo a kobiety 1/100 profili.
@CloudSpanner: to jak to zinterpretować patrząc na ogół społeczeństwa? Większość chłopów szuka kobity w tego typu apkach, za to kobiet niewiele? Nie kumam tej dysproporcji. Ja myślałem, że ludzie dość grubo przesadzają z tymi teoriami, ale ta dysproporcja jest masakrycznie duża. Kumam, gdyby tak było normalnie, że na jedną laskę przypada statystycznie 10 chłopów, ale przecież tak nie jest
to jak to zinterpretować patrząc na ogół społeczeństwa? Większość chłopów szuka kobity w tego typu apkach, za to kobiet niewiele? Nie kumam tej dysproporcji. Ja myślałem, że ludzie dość grubo przesadzają z tymi teoriami, ale ta dysproporcja jest masakrycznie duża. Kumam, gdyby tak było normalnie, że na jedną laskę przypada statystycznie 10 chłopów, ale przecież tak nie jest


@evilonep: Jest wiele powodów. Kilka które przychodzi mi do głowy to np:

-
@RdestWolny: wpis dodałem 3h temu od tego czasu z ponad godzinę się tym bawiłem i mam identyczne przemyślenia do Twoich. 90% lasek ma w opisie login z instagrama, każda z nich kocha góry i podróże i stwierdzenie, że to są Instagramowe #!$%@? pasuje idealnie xD
Ja nie wiem gdzie te laski się szlajają, bo albo jestem ślepy albo nie zwracam uwagi na takie na ulicy, ale serio nie widuje takich typiar
@evilonep:

zastanawiam się skąd na to wszystko mają pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Onlyfans, bliki i inne paypale, które te ładne tinderówy podają na chatcie, gdy już was sparuje, poprzedzającym urwanie kontaktu i „przejście” na instagram - bo one przecież nie siedzą/nie tracą czasu na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idzie z tego niezła kasa, bo dojenie frajerów z pieniędzy istnieje tak długo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@evilonep: wcale rozklad nie jest podobny, jak wyciekły dane z innej apki randkowej która twierdziła, że ma użytkowników po równo to się okazało, że kłamali. Z kobiet tylko 10% kont było prawdziwych a reszta to były sztuczne konta i boty mające naciagać facetów. Wcale mnie nie zdziwi jak na tinderze jest to samo.
@nika_blue: ale ja pisałem, że rozkad jest podobny w społeczeństwie, a na tinderze nie i rozkminialem z czego to wynika, no ale to już wyżej kolega wyjaśnił, choć i tak mnie to dziwi
Przeciętne laski 5/10 nałożą szpachlę oraz filtry i wydaje im się że są modelkami 7-8/10 i mogą spokojnie celować w półkę 8-9/10.
Przeciętny chłop może liczyć co najwyżej na bmi30+.

na jedną laskę przypada statystycznie 10 chłopów, ale przecież tak nie jest

Ale tak właśnie jest, wolnych dziewczyn w Polsce prawie nie ma. Dlatego ich akcje drożeją, a chłopaki się coraz bardziej starają.
To wynika z demografii, rodzi się 105 chłopców na