Wpis z mikrobloga

Mireczki, fotoradar w #gliwice strzelił mi oraz prawdopodobnie pojazdowi jadącemu obok mnie fotkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jest tam ograniczenie do 50 km/h, a ja jechałem 45 km/h.
Czy jest jakaś możliwość aby skontaktować się z "kimś od fotoradarów" żeby wyjaśnić sprawę? Ktoś miał podobną sprawę?
#samochody #motoryzacja
  • 17
po prostu czekaj czy cos przyjdzie


@yaroszek: no wlaśnie nie przyjdzie, mam taką sytuację że zawiadomiłem urząd o nabyciu pojazdu ale nie przerejestrowałem na siebie i dalej w dowodzie widnieje poprzednia firma xd

@Tigermass: jechał ale druga fotka najprawdopodobniej należy do niego... pytanie co z pierwszym flashem :D
Pewnie jechałeś na ślimaku z A1 na A4 w stronę Kato? jeśli tak to miałem taką samą sytuacje i nic nie dostałem.


@DrahLee: w Gliwicach to chyba jedyny fotoradar? ( ͡º ͜ʖ͡º) w każdym razie tak, to to miejsce
@Lapidarny: no bo zadajesz jakieś #!$%@? dziwne pytania, nie ma chyba w taryfikatorze mandatu za jazdę z prędkością niższą niż dopuszczalna o 5 km/h ale w sumie pis tak szybko wymyśla nowe ustawy że może się coś zmieniło odkąd rano wstałem z łóżka, nie wiem
@Pangia: ale #!$%@? wie co to złapało XD skoro jechałem przepisowo a jebnelo zdjęcie to znaczy że albo rozkalibrowane albo błąd.. więc #!$%@? wie czy przyjdzie zdjęcie a jak przyjdzie to jak udowodnić że jechałem mniej niż radar mógł zmierzyć
@Lapidarny: ale oni sami to sprawdzą, uwierz
akurat na fotoradarach nie kombinują bo było tyle afer w telewizji na ten temat że jak nie ma 101% pewności że ktoś coś #!$%@?ł to nawet gitary nie zawracają
a jak w dowodzie są inne dane to jest spora szansa że nawet jakbyś miał tam jakieś przekroczenie to dla tych paru stówek nie będą dochodzili kto jechał autem, lata temu tak miałem to nawet