Wpis z mikrobloga

@ciapatyplisdontbrejkmajhart: No to jak zaczynasz to p-----l to mikrodawkowanie. Huja tam przynosi nic więcej.
Więcej pożytku Ci przyniesie zdrowa dieta oparta na przemyślanych wartościach makroskladników.

Jak chcesz wjechać w grzyby to jest mega wiele innych interesujących sposobów niż mikrodawkowanie promowane przez bandę ćpunów którzy chcieli by jakiś efekt ale nie do końca.

Mikrodawkowanie huja daje. Powie ci to każdy kto ma kilka lat doświadczenia z tematem.
  • Odpowiedz
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: Mikrodawkuje 5 lat i generalnie nie polecam brac zadnych rad od osob, ktore pisza c--j, przez samo h.

0,3g to nie jest mikrodawka, przesadziles troche. Napisalem uproszczony poradnik, ktory wklejam ludziom jak sie pytaja o mikrodawki LSD/ grzybów:

"Mikrodakowanie
  • Odpowiedz
@jegertilbake: dzięki za odpowiedź, już wcześniej próbowałem i zaczynałem od 0,1g i wydawało mi się, że albo mam jakiś wybrakowany surowiec albo nic nie czułem, metodą prób i błędów wydawało mi się, że 0,2g jest całkiem ok, jak brałem 0,25 to czułem się rozdrażniony i efekty takie jak opisałem we wpisie przy 0,3... trochę też sugerowałem się blogiem biohakera, gość tam brał 0,4g o.o

btw, mikrodawkujesz tyle czasu - jakie
  • Odpowiedz
@Ojkofobia: już ustaliłem dawkę na 0,2g - lepszy humor, więcej energii mimo niewyspania, ale nie mam jakichś odcinek że przez chwilę nie wiem co się dzieje :D i stosuje protokół Stametsa, 5 dni on, 2 dni off :D jedyne co mogę spytać jeszcze, to czy efekty utrzymują się chociaż w jakiejś części po zaprzestaniu mikro i czy im dalej w mikro, tym jest lepiej, ale do pewnego momentu? w sensie
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Moze i masz racje i zle napisalem. Kazdy kogo spotkalem to te muchomory suszone jadl, bo po prostu to jedyna rzecz, ktora latwo w Polsce mozna znalezc samemu, ale mysle ze te osoby majace szerszy wybor nie ryzykowalyby jedzenia muchomora, ktory zle ususzony moze miec negatywne skutki zdrowotne. W przypadku lysiczki nie ma tego ryzyka niezaleznie czy sucha czy nie (poza bolem zoladka). Ogolnie tez mam wrazenie, ze ci
  • Odpowiedz