Wpis z mikrobloga

Cześć!

Przyznam, że zaskoczyła mnie skala wczorajszego zwycięstwa hiszpańskiej tenisistki – pewnie, była faworytką, ale żeby aż 211 do 16?! Tak nie można! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Smutno mi było widzieć Dankę tak zmasakrowaną, myślę, że została przez Was niedoceniona. Tak czy siak, wynik jest wynik i nikt nie zamierza z nim polemizować – Paula Badosa zwycięża i awansuje do finału grupy B, gdzie czeka już na nią Camila Osorio.

Dzisiaj zaczynamy grupę C – na pierwszy ogień pójdzie kolejna Hiszpanka, Garbine Muguruza, mierząc się w mistrzowskim pojedynku z Angielką Katie Boulter. Obydwie panie mają swoje niepodważalny atuty, a to do Was należy decyzja, która z nich przejdzie dalej, a która pożegna się z turniejem już na tak wczesnym jego etapie.

Głosujemy plusami w odpowiednim komentarzu, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by zaplusować obie zawodniczki.

Zachęcam też do obserwowania mistrzowskiego tagu #ladneteniski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego dnia i do zobaczenia jutro!

#tenis #dupeczki #ladnapani #ladnadziewczyna #cialoboners #mistrzostwa
TetraHydroCanabinol - Cześć!

Przyznam, że zaskoczyła mnie skala wczorajszego zwyci...

źródło: comment_16733293236zz8omx7JZyWrqoA97lOEB.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Tenisistka (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim twardym, żylastym, wyrzeźbionym przez mordercze treningi dupskiem na twarzy.
Wyobrażam sobie jak przychodzi do hotelu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko #!$%@?, bo musiała odbijać balony zagrywane przez zawodniczki spoza top20 rankingu WTA i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga dres, zostając w samej sportowej bieliźnie,
  • Odpowiedz