Wpis z mikrobloga

@MrMas: możesz nie mieć rozstępów i #!$%@?ć za każdym razem, jak otworzysz usta. Z marszu podam większe wady, niż rozstępy.
@Kraciach najgorsza wada to chyba śmietnik w ustach. Może być przesympatyczną, zgrabną kobietą, ale ma braki w uzębieniu, resztki zębów i śmierdzi jej z ust - co teraz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrMas: jak jesteś ułana to tak xd 21 latimiec kompleksy. Kompleksy zaczną się jak będziesz miała 30 latawiec lepiej się naciesz tym co masz a nie #!$%@? xd
@MrMas: mam giga rozstepy na wiekszosci ciala od treningow (szczegolnie w miejscach, ktore mocno reaguja typu barki/plecy) i pewnie 99.99 chlopa podobnie ale u baby - panie kto to widzial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrMas: moja żona ma rozstępy tu i ówdzie, nigdy nie była ulana, a pojawiły się wraz z dojrzewaniem. Czy ja zwróciłem w ogóle na to uwagę, kiedy się poznawaliśmy? Do tej pory się zastanawiam, bo je zauważyłem dopiero kiedy mi powiedziała, że ma.
@MrMas mam całe plecy i pośladki w rozsteoqch jakby mnie kablem od żelazka bili, nie jestem ulany, a po prostu wyskoczyłem do prawie dwóch metrów przy okresie dojrzewania. Nikt o to nigdy nie dał #!$%@?, bo mało co zwraca na takie naturaljr rzeczy uwagę ( ͡º ͜ʖ͡º)