Wpis z mikrobloga

@wieprzowina: W sumie brutalnie powiedziana, ale jednak prawda. Samobójstwo przez rzucenie się pod pociąg jest problematyczne, bo w przypadku udanej próby samobójczej ruch jest wstrzymany na kilka godzin. W przypadku np. metra w Warszawie to kompletnie paraliżuje ruch w mieście. Stała się jednostkowa tragedia, ale dla mnie jako osoby trzeciej która chce po prostu dojechać do pracy na czas to jest problem, na który sobie nie zasłużyłem, bo nic temu człowiekowi
@cutecatboy: Jasne, dlatego ja rozważając sposoby na samobója w razie jakbym się kiedyś zdecydowała odrzuciłam wszystkie gdzie może ucierpieć osoba trzecia. Ale w takim stanie psychicznym jestem w stanie sobie wyobrazić, że to czy ktoś się gdzieś spóźni jest ostatnim zmartwieniem samobójcy.
@wieprzowina: @sphinxxx: wiem, że samobójca nie myśli w takim momencie o innych, bo on już podjął swoją ostatnią w życiu decyzję i nic więcej go nie interesuje. Mówię tylko, jak to wygląda z perspektywy zwykłego pasażera, który spieszy się na 8:00 do pracy, a tu nagle opóźnienie na środku trasy, bo ktoś postanowił wylogować się z życia na torach ¯\(ツ)
@larine nie, ale można domniemywac, że to społeczeństwo w tym właśnie taką tępa Grażyna go to tego doprowadziły. Czyli Grażyna jest sama sobie winna. Niech cicho siedzi i zamknie m9rde bo tylko wkuriwa ludzi, a co niektórych jak widać doprowadza do ostateczności