Wpis z mikrobloga

Wiecie jak wygląda nasza kochana służba zdrowia, a dokładniej szpital? Jak przyjmują na oddział niemowlaka kilkumiesiexznego który jest karmiony piersią to matka która musi z nim być nie ma zapewnionego jedzenia. Nic zero.
A teraz najlepsze, nie wiadomo z jakiej paki ale jeżeli w tej samej sytuacji jest Ukrainka z dzieckiem to ona posiłki ma przez szpital zapewnione...

Tak właśnie wygląda kraj na który pracujemy, napisałbym coś dosadniej ale normalnie w świecie nie mam siły. Kurtyna.

#nfz #polska #zdrowie #szpital #ciekawostka
  • 4
@viejra:

Tak właśnie wygląda kraj na który pracujemy, napisałbym coś dosadniej ale normalnie w świecie nie mam siły. Kurtyna.


Tak wygląda kraj, którego politycy zamoczyli pod Rzeszowem i są na nich kwity.
Jak dla mnie szlachta ukraińska, która tu zjechała w lutym powinna za wszystko płacić wg. cennika. Jednak wykopki kilka miesięcy temu cieszyły się, że Ukraińce zrobili przeszczep poza kolejką, a drugiemu słuch naprawili na NFZ, a Ty człowieku płać
@wtrawiepiszczy: masz zupełna rację
Ja to ostatnio porównałem do tego jak wykopki śmiały się z Niemców że są zakładnikami we własnym kraju i złego słowa nie mogą powiedzieć na temat imigrantów
To samo jest i teraz w Polsce ale w sprawie ukraincow

Niebywałe jak wykopki się spuszczają nad ukrsincami a jestem w stanie się założyć, że większość z nich nigdy nawet nie miała do czynienia z ukraincami