Wpis z mikrobloga

da się gdzieś kupić jakiś kurs albo poradnik jak zostać ziomkiem dewelopera? tak żeby mieć dostęp do tych top 5% mieszkań które są porezerwowane w momencie jak rozpoczyna się sprzedaż, nieważne że bombardowaliśmy dewelopera od pół roku, że szukamy fajnego kwadratu w jego inwestycji
#nieruchomosci
  • 21
  • Odpowiedz
@affairz: ale tak serio, to kiedyś jak chciałem kupić mieszkanie w interesującej mnie inwestycji, to w dniu otwarcia sprzedaży o 7 rano była kolejka jak do piekarni. Fakt wtedy były tanie kredyty itp ale najlepsze mieszkania poszły w kilka dni

I
  • Odpowiedz
@BHN_LLU: ja w tym bloku co chciałem to autentycznie pół roku dzwoniłem do biura sprzedaży że chcę, mam kasę itp itd. jak mnie zaprosili to WSZYSTKIE najfajniejsze mieszkania już miały status zarezerwowane. jak sądzę to nie jest tak, że ludzie je wzięli, ale dew pewnie trzyma te najciekawsze dla rodziny i znajomków
  • Odpowiedz
@affairz: a jak nei tajemnica to co to z dev?? Jakiś mały / średni czy moloch??

Może być tak jak pisałeś. Np. w tej inwestycji o której ja piszę okazało się że jest zaklepane mieszkanka dla gościa z z zarządu PECu ( który to pec musiał specjalnie wykonać inwestycję by ogrzać nasze bloki), w tym samym bloku mieszkanku kupił lokalny polityk udzielający się nawet we sejmiku wojewódzkim... zaraz po zakupie znalazły
  • Odpowiedz
ja w tym bloku co chciałem to autentycznie pół roku dzwoniłem do biura sprzedaży że chcę, mam kasę itp itd. jak mnie zaprosili to WSZYSTKIE najfajniejsze mieszkania już miały status zarezerwowane


@affairz: No to sprawdź kiedy otrzymali pozwolenie na budowę. Polecam obserwować stronę "GUNB" i ich wyszukiwarkę pozwoleń na budowę. Jak ktoś otrzymuje pozwolenie na budowę w interesującym cię miejscu to dzwonisz do niego. Ja tak robiłęm, ale to też nie
  • Odpowiedz