Wpis z mikrobloga

To normalne ze w wielkich korpo blokuja strony jak Youtube, czy tylko ja pracuje w jakims kolchozie ?
Nie do wiary, chcialem ostatnio sprawdzic jak sie robi porownywanie tabel w excelu i nie bylem w stanie bo YT zablokowali. Tak samo jak spotify, z kompa muzyczki nie mozna sluchac ale jak juz z telefonu 80% ludzi sobie puszcza to juz spoko.
Kiedys zablokowali nawet stack overflow ale to juz sie oburzyli ludzie i odblokowali xd

#pracbaza #korposwiat
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calete: nienormalne moim zdaniem ale pracowałem w dwóch korpo. Chociaż w jednym takim ogromnym że spodziewałem się właśnie takich zagrywek ale nic nie blokowali
@calete: W żadnym korpo w jakim pracowałem (a były do tej pory 4) nie zablokowali YouTube'a. Blokowano za to na przykład web.whatsapp.com, strony poświęcone broni (np. armybazar.eu), strony na portach innych niż 80 - typowe przypadki.
@calete u mnie yt działa, ale na przykład zablokowane są wszelkie translatory i inne takie, gdzie można dodać jakiś załącznik lub pisać i zapisać tekst. Niby w celu ochrony danych firmy. Niemniej czasem ciężko bez translatora:)